Мед
Мед не тільки покращує смак чаю, а й підсилює його корисні властивості.
Додайте мед в якості замінника цукру в чай (але не окріп!). Треба сказати, що це не вплине негативно на рівень цукру в крові. Зате солодке золото бджіл допоможе полегшити симптоми застуди та грипу, пом’якшити роздратування в горлі та гортані.
Кокосова олія
Кокосова олія позитивно впливає на здоров’я, допомагає з втратою зайвих кілограмів і покращує когнітивні функції. Вона дуже корисна для жінок, які чекають на дитину, тому що вміст лауринової кислоти відповідає за міцність імунітету майбутньої дитини.
Для приготування досить чайної ложки олії на чашку чаю.
Олія лаванди
Ця олія не тільки чудово пахне, але і вирішує проблеми з травленням і позбавляє від ревматизму. Крім того, лаванда допомагає розслабитися, зменшуючи емоційний стрес і головні болі, і сприяє легкому засипанню.
Кількість: 3-4 краплі лавандової олії на заварювальний чайник.
Читайте також: Не витрачайте кошти на салони. Ось декілька домашніх процедур, які допоможуть вам мати шикарний зовнішній вигляд
Кориця
Кориця сприяє схудненню, зміцнює імунну систему, знімає менструальні спазми, бореться із запаленням та грипом, інфекціями й хронічними захворюваннями. Крім того, кориця відома своєю гіпоглікемічною властивістю.
Кількість: 1 паличка кориці на чашку чаю.
Кардамон
Антиоксиданти, що містяться в кардамоні, чинять протизапальну дію. Спеція також допомагає при проблемах з травленням і бореться з небажаним запахом з рота.
Як приготувати: маленька ложка порошку кардамону або 1-2 зернятка кардамону на чашку чаю.
Імбир
Він допомагає організму засвоювати необхідні поживні речовини, полегшує біль у животі та синдром подразненого кишківника, покращує травлення і кровообіг, а також сприяє схудненню.
Кількість: 3 тонких скибочки на чашку (кому подобається, може покласти трохи більше).