Перейти до вмісту

Дочка не запросила свою рідну матір на весілля, їй було соромно, познайомити столичних гостей з нею

Оксана Степанівна разом з дочкою жили у невеликому містечку. Коли донечка закінчила школу, вона поступила в інститут у столицю та залишилася там влаштовувати своє життя. Крім дочки у старенької матері нікого не було, і вона завжди чекала її у гості та раділа кожному дзвінку Аліни. Але в останні дні дзвінки від дочки почастішали і всі вони стосувалися тільки нареченого Аліни.

– Рідна моя мамочко, привіт, як ти поживаєш?

– Усе добре, донечко, – тремтячим голосом відповіла мати. – Скажи, як у тебе справи, як навчання, як твій наречений Олег?

– Ми дуже щасливі і готуємося до весілля. Мам, я чого дзвоню, батьки Олега дали нам гроші на весілля, я ось хотіла тебе теж попросити допомогти нам.

– Я дуже рада за вас. Добре, моя мила, ти тільки скажи скільки тобі потрібно грошей?

– Весілля у нас має бути шикарним, а ти сама розумієш, які тут у столиці ціни.

– Почекай трохи, я ще трошки підзбираю грошей і скину тобі.

– Дуже дякую тобі мамо, у тебе є місяць часу – відповіла Аліна і кинула трубку.

Читайте також: Найефективніші маски від випадіння та для росту волосся: прості рецепти, які можна зробити в домашніх умавах

Оксана Степанівна дуже зраділа за дочку та вирішила продати будинок і  переїхати жити в однокімнатну квартиру, щоб хоть якось допомогти фінансово. Сума получилася немаленька і за два тижні часу, мама перерахувала усі кошти дочці на карточку і стала чекати на запрошення. Вона дуже хотіла познайомитися з майбутнім зятем. За декілька днів після цього, Аліна зателефонувала мамі, подякувала за гроші і попросила приїхати на весілля.

Оксана Степанівна купила нове плаття, ще й гостинців прикупила, щоб з порожніми рукати в гості не їхати та відправилася до столиці. Адресу дочка скинула їй повідомленням, а трубки від мами не брала.

З вокзалу жінка взяла таксі та поїхала за вказаною адресою. Постукавши у двері квартири і не отримавши відповіді, Оксана Степанівна сама відкрила двері, де уже розважалися гості. Наречених вона не побачила, впізнала тільки маму Олега, яка сказала, що весілля уже було у суботу, а зараз вони просто зібрали родичів та знайомих і продовжую святкувати.

Оксана Степанівна зайшла в кімнату, де спала її дочка, поцілувала її, залишила гостинці та нічого непромовивши поїхала назад додому. Звичайно, Аліна потім подзвонила матері, просила вибачення, що не запросила на весілля, писала повідомлення, але мама нічого не відповідала. У останьому повідомленні Аліна написала: “Гості на весіллі були міські та багаті, а ти навіть не вмієш правильно користуватися приборами та спілкуватися з такими людьми, мені було б соромно”. Після того, як Оксана Петрівна повернулася з столиці, вечором їй стало погано і її забрали у лікарню. Вона так і не встигла прочитати останнє повідомленні від своєї любимої донечки …