Перейти до вмісту

Дочка розкрила мені свій секрет. Те що я почула, мене дуже засмутило, адже я не могла подумати, що вона здатна на таку підлість

Я дуже люблю свою дочку. Впродовж життя, я завжди старалася виховувати її так, щоб вона виросла доброю та чесною людиною. Мені не хотілося, щоб вона обманювала людей і стала поганою дружиною. У свій час мені здавалося, що у мене все получилося. Дочка вийшла заміж за хорошого чоловіка, коли поряд з нею Олег, я спокійна за неї. Але нещодавно я дізналася від неї, що вона зраджує своєму чоловікові. Мені дуже боляче було чути такі слова від неї. Я вислухала її і дала пораду, як вона і хотіла.

Пройшло уже пів року, і я не можу з цим змиритися, і хочеться все йому розповісти, тому що я його поважаю. Він добрий і не заслуговує такого ставлення до себе. Звичайно, вона моя дочка і я повинна захищати її, але хіба можна просто так брехати і зраджувати? Адже якщо вона себе так веде, то швидше за все це моя помилка.

Читайте також: Які цифри на копюрах можуть принести щастя, удачу та багатство у домівку

Як я маю правильно поступити, незнаю. Мені навіть нема з ким порадитися. Я просто впевнена в тому, що якщо розповім кому-небудь, то це через кілька годин стане відомо всім нашим знайомим. До слова, якщо подивитися на мою дочку, то вона не дуже переживає за свою поведінку. Можливо у молодих зараз такі звичаї, і для них це нормально, але в моїй молодості це було просто неприйнятно.

Я зараз могла б піти і розповісти усе ї чоловікові, але мене стримує те, що це моя дочка і мені не можна з нею так поступати. Адже вона мені довірилась і розповла правду. Я ж не можу відкрити секрет, який мені не належить.

У мене є один вихід з цієї ситуації, просто поговорити з дочкою та донести до неї, що так не можна робити. Все-таки на брехні сімейного життя не побудуєш. Я щиро надіюся, що дочка мене зрозуміє і прийде до тями …