Історії

Дочка вже видала, що не збирається продовжувати навчання після школи. Реальне життя нібито на тусовках

Моїй доньці виповнилося чотирнадцять років в червні минулого року. І з цього часу її немов поміняли на якусь іншу дівчину. Ми з дружиною намагалися виховати її доброю, чуйнрю і грамотною людиною, яка не буде дивитися всілякий шоу для розумово відсталих людей. Але все полетіло кіту під хвіст.

У неї з’явився повний набір атрибутів тих мерзенних дам: качині губи на всіх фотографіях, туалетні селфі, інстаграм з “розумними” думками та інше.

Знаєте що дратує найбільше? Те, що вона пише ці проникливі статуси з помилками. Вона робить божевільну кількість помилок!

Читайте також: Поживши з дочкою і внуком тиждень, батьки самі запропонували вихід: вони сказали, що орендують Світлані з дитиною окреме житло, так всім буде простіше

До навчання готується взагалі незрозуміло як: вона здає тести, хоча знань реальних я не бачу. У неї немає стимулу вчитися. Найняли їй репетиторів, але толку ніякого!

Стала ділити знайомих на “фріків” і “нормальних”, причому в числі нібито нормальних друзів у неї подруги, які на пару років її старше і ведуть вельми і вельми фривольний спосіб життя.

Дочка вже видала, що не збирається продовжувати навчання після школи. Реальне життя нібито на тусовках, а не в “смердючих офісах”.

Звинуватила нас з матір’ю в тому, що ми не багаті.

Дочка шкодує, що народилася в бідній  сім’ї і сама ніколи не буде такою ж ніщебродкою.

Чи були це дуже образливі слова? Ні! Це був постріл. У вас коли-небудь виривали серце? Мені ось вирвала серце власна дочка.