Перейти до вмісту

Догляд та підживлення петунії для пишного і рясного цвітіння

Декілька секретів, завдяки яким квіти Петунії перетворяться на прекрасні квітучі кущі.

 1. Підживлення петунії

Коли у петунії виросли 3 листки, зробіть перше підживлення азотовмісним добривом — аміачною селітрою, азофоскою чи нітрофоскою. Додайте 10 грамів засобу на десятилітрове відро води та розмішайте. Норма витрат 0,5 літра на кожну рослину. Через тиждень повторіть підживлення знову.

Після висадки петуній, приблизно через три дні, підживіть комплексним добривом. А вже через тиждень кальцієвою селітрою, 1 ч. л. засобу на 1 літр води. Потім підживіть коріння розчином з 1 ст. л. фосфат калію на 10 літрів води.

Після цього через 5 днів додайте на 10 літрів води 1 ст. л. монофосфату та 3 ст. л. сечовини.

Коли листя петунії жовтіє, обприскайте його розчином залізного купоросу, а також полити їм коріння. Для розчину розведіть в 1 літрі води 4 грами кислоти лимонної та 2,5 грами купоросу.

Читайте також: День Святого Юрія – 6 травня: прикмети та, що не можна робити у цей день

2. Полив

Земля завжди має бути вологою, адже петунії не люблять, коли земля пересихає. Коли жарко на вулиці, поливати потрібно через один день відстояною, теплою водою. Краще поливати у вечорі.

3. Правильний горщик

На одну петунію повинен бути п’ятилітровий горщик, бо її коріння полюбляє простір. Земля повинна бути пухкою та гарно провітрюватися.