Догляд за шкірою обличчя весною. Як запобігти перехідному періоду.

Взимку наша шкіра перебуває, у буквальному сенсі слова, у шоковому стані: мороз, холод, перепад температур, сухість у приміщенні роблять нашу шкіру зневодненою, чутливою, запаленою і сухою. З приходом весни стан шкіри обличчя трохи поліпшується, однак без правильного догляду вам не отримати здоров’я і сяйво шкіри.

Час між закінченням зими і настанням справжньої теплої весни зазвичай є найбільш складним для нашої шкіри. Адже погода за вікном змінюється щодня, а опалення в приміщеннях все ще працює на повну силу. Як результат, шкіра недоотримує необхідну вологу і перебуває у стресовому стані.

Головним завданням будь-якого міжсезоння є відновлення шкіри. Тому якщо ви відчуваєте, що шкіра стала тьмяною і сухою, включіть до своєї домашньої б’юті-рутини відновлюючі засоби. Якщо шкіра в останні місяці зими стала занадто сухою, зверніть увагу на сироватки, що містять олії.

В цей час існує проблема зволоження – з одного боку, через перегрів приміщень шкіра часто втрачає вологу, а з іншого – під час морозів косметологи не радять активно користуватися зволожуючими засобами. Ось кілька правил, які допоможуть уникнути проблем:

1. Якщо ви користуєтеся зволожуючим кремом, а погода на вулиці все ще далеко не весняна, то наносьте його, як мінімум, за 20 хвилин до виходу.

Читайте також:Ознаки старіння волосся та розв’язання цієї проблеми.

2. Починайте активно зволожувати шкіру в нічний час, підбираючи спеціальні нічні маски або сироватки.

3. На початку весни обирайте денні креми з щільною текстурою, флюїди залиште на більш теплу пору року.

4. Звертайте увагу на засоби з гіалуроновою кислотою, вітаміном Е, який допомагає відновлювати і оновлювати клітини і засоби з вітаміном С, який є відмінним антиоксидантом, прискорює вироблення колагену і допомагає повернути шкірі еластичність і сяйво.

Також із початком весни обов’язково додавайте до свого денного догляду засоби з SPF-захистом, адже сонце стає все активнішим. Обов’язково обирайте крем під свій тип шкіри і вивчіть його поєднання з іншими засобами. Більшість сучасних санскрінів збагачені вітамінами і виконують функції зволоження і живлення, тому важливо розуміти, чи варто перед нанесенням використовувати інші засоби, щоб не перевантажувати шкіру.

Зволожуйте шкіру зсередини. Впевнені, що взимку ви нехтувала золотим правилом і не випивали 2 літри чистої води. Тепер, з настанням весни, носіть з собою пляшечку чистої води – чим більше, тим краще! Буквально через тиждень ви помітите, що лущення пройдуть, а колір обличчя придбає здоровий і блискучий тон.

Гарної вам весняної шкіри!