Дослідження, які довели, що тренування в залі можна замінити на ходьбу. Як це зробити?

 

Традиційне уявлення про схуднення складається з «катувального голодування та виснажливих тренувань. Однак існують дієві способи, як мати ідеальну форму, не стомлюючи себе інтенсивними заняттями і дієтами.

Група дослідників з Університету Макмастера в Онтаріо провела дослідження, що допомогло зрозуміти, як можна ефективно замінити тренування в спортзалі. Його результати показали, що все, що вам потрібно для підтримки гарної форми – це сходи і 30 хвилин на тиждень, щоб потренуватися таким нехитрим способом.

У дослідженні канадських фахівців взяв участь 31 доброволець. Кожен мав гарні показники здоров’я, але вів малорухливий спосіб життя. Добровольці були розділені на дві групи, які брали участь у 10-хвилинних сесіях, що включали розминку, власне, заняття і періоди відновлення. В цілому вони тренувалися три рази на тиждень протягом півтора місяця.

Головною вправою цього дослідження став підйом і спуск сходами – дослідники чергували їх за часом та інтенсивністю, порівнюючи з результатами учасників, які виконували аналогічні протоколи на велотренажерах.
Результати показали, що у всіх учасників значно покращився стан серцево-судинної системи. Таким чином, вчені дійшли висновку, що інтенсивні вправи протягом коротких періодів часу можуть бути максимально корисними для здоров’я серця. У дослідженні наголошується, що це ключовий момент, пов’язаний із довголіттям.

Читайте також:Наш мозок дивовижний. Він може допомогти піднятися на будь-яку вершину, досягти заповітної мрії і домогтися дійсно найскладнішої мети. Але для цього потрібно розуміти принципи його роботи.

«Підйом сходами – це форма вправ, яку кожен може виконувати вдома, після роботи або під час обідньої перерви», – говорить Мартін Гібала, професор кінезіології і один з авторів дослідження, додаючи, що якщо ви вирішите внести будь-які істотні зміни до свого графіку тренувань, завжди краще перед цим проконсультуватися з лікарем.

Переваги сходження сходами
Ви тренуєте свою силову витривалість для бігу.
Ваше враження  стає більш потужним.

Ви не тільки отримаєте вигоду від цього, коли будете бігати в гору, але й на плоскій поверхні.

Крім того, активна робота ногами допомагає уникнути травм
Це дуже ефективне тренування і стимулювання для серцево-судинної системи.
Грайливий тренінг додає різноманітності вашому зимовому тренуванню і також є ідеальним безпечним варіантом, оскільки ви можете знайти освітлені або навіть внутрішньобудинкові сходи, коли на вулиці темно. Сходження сходами, як тренування, звичайно, може бути включене і в літню програму тренувань.