Перейти до вмісту

Досить скаржитися на те, що ви нещасливі. Щастя у вас самих

«Ваш чоловік робить вас щасливою?»

Чоловік впевнено думав, що дружина скаже так. Бо вона ніколи не мала претензій до чоловіка і сімейного життя. Та не сталося так, як гадалося- дружина відповіла НІ.

«Ні, я зі своїм чоловіком не була щасливою».

Чоловіковому здивуванню не було межі, та вона продовжувала говорити:

«Моє щастя зовсім не залежить від чоловіка хоть він і не робив мене щасливою я всерівно щаслива.” Тільки від мене залежить моє щастя та, як мені жити.

Я для себе вирішила, що маю бути щасливою в будь-який день чи будь-якій ситуації. Не хочу, щоб моє щастя залежало від іншої людини, бо від цього я б зіткнулася з проблемами.

Читайте також: В, яких образах та кольорові гамі найкраще зустрічати Новий рік різним представникам знаків Зодіаку

Моє щастя має бути не залежне від когось. Я бідна чи багато, але я щаслива, я самотня чи ні теж щаслива! У мене є діти я теж щаслива та навіть коли, і не було я теж була не менш щасливою. Найперше я щаслива для себе і моє щастя у мене в середині.

Досить багато людей говорять, що не щасливі бо не мають достатньої кількості грошей, чи не можуть поїхати на море, чи погода не така, якби їм хотілося. Цей список довгий може бути. Моє життя чудове і тільки від мене залежить моє щастя та життя.

Не скидайте відповідальність на інших людей рідних чи друзів і не шукайте причини, щоб казати я нещасна  бо у мене щось не має. Ви відповідає за своє життя і ви для себе вирішуєте бути щасливим чи нити і звинувачувати в усьому когось. Проживайте кожен день з радістю, навіть якщо вас обідили чи ви не маєте високооплачуваної роботи.
Щастя це ви самі і те, що у вас в душі!