Перейти до вмісту

Друг мого чоловіка негативно впливає на нашу сім’ю.

З чоловіком ми разом вже 9 років, до шлюбу і до знайомства зі мною у мого Андрія був “найкращий друг”, такий собі одружений холостяк. Всі дні народження друзів, де всі з дружинами або з другими половинами, він один, на відпочинок – один, у вихідні з друзями, не дивлячись на наявність дружини, адекватної нормальної жінки і дітей.

Спершу спілкуючись з цим другом Олексієм, мені здавалося, що він такий веселий, дотепний, і це його дружина така нудна особа, що з нею всюди неможливо. Потім я зрозуміла, що неможливо таки з Олексієм, а не з його дружиною.

Коли ми їздили відпочивати, Олексій хотів приїхати до нас зі своєю коханкою, на день народження чоловіка приїхав теж один, при цьому просячи мене сказати дружині, що і на відпочинок то разом ми не їздили і Дня народження не святкували. Потім постійно почав кликати мого чоловіка на відпочинок з ним. Бачачи такі зустрічі і його вплив на мого Андрія (чоловік став теж говорити, що потрібно відпочивати один від одного) я стала різко проти їх “дружніх” відносин.

Ні, я не проти рибалок, футболу на стадіоні, і інших атрибутів чоловічого життя, але я стала проти такого спілкування з такою людиною. Бачачи, що у нас в родині все добре, Олексій став дуже зло поводитися по відношенню до мене (зауважте в 44 роки!). При мені говорити жарти щодо сім’ї, “мовляв, треба жити так, як хочеш і ніхто нікому не винен” , і все в такому дусі.

Читайте також:Коханка хоче повернути чоловіка дружині. Не так вона уявляла спільне життя.

Мене ще дуже дратує, що чоловік говорить, що ця дружба перевірена роками, але мені така дружба неприємна. Коли у мене з’явилася подруга з кілька схожими поглядами на життя, чоловік влаштував скандал і сказав, що він проти цієї подруги, так як вона негативно впливає на нашу сім’ю.

Нещодавно випадково побачила листування його з моїм чоловіком, чоловік написав, що ми на декілька днів вибралися з міста, відпочити з сім’єю, шашлики і свіже повітря, погода гарна, що ще для щастя потрібно? На що Олексій йому відповів: “так, тільки сім’я заважає”.

Чоловік сам мені випадково показав цю переписку в контексті якоїсь розмови. Але відповідь чоловіка була така, що йому вже не 18 років і сім’я для нього все, це мене трохи заспокоїло. Але все одно мені так неприємна ця їхня “дружба”