Поради

Дружіть з тими людьми з якими ви на рівні

Колись мої думки були зовсім інші. Я вважала якщо людина злодій, крадій чи хам то це – не вина людини, а вина сім’ї в якій він виховувався.

Зараз частково я це розумію та хочу бачити біля себе людей свого рівня і вище. Щоб для цих людей совість, гідність та щирість мали значення.

Багато людей навіть не задумуються над цими критеріями. Вважаючи, що до жіночності вони не мають зовсім ніякого відношення. Насправді ці всі речі мають великий вплив на вашу особистість, які  розвивають жіночність, та допомагають знайти чоловіка і вийти заміж чи реалізуватися в у цьому світі. Також відносини можуть бути міцні та довгі в тому випадку, якщо ваші бажання та цінності співпадають.

Мене тривожить у мужчині, який не розуміє і не знає, що таке честь та дотримувати слово. Важливо, щоб людина вміла визначити моральні категорії, оцінювати свої вчинки, контролювати себе.

Психологи пояснюють будь-яку поведінку людини. Досить зручно, коли ти завжди шукаєш собі виправдання. Можливо людина маніпулює чи має схильність до частих інтимних дій? Скоріш за все у такої людини в сім’ї все було не досить добре, недолюблювали та багато іншого.

Читайте також: Легкий рецепт домашнього, твердого сиру

Та не потрібно на ситуацію в дитинстві все спирати, ти свідома людина маєш сам вчитися змінювати себе. Якщо ти здорова людина фізично та психологічно ти маєш думати над своїми діями та вчинками. Інколи щось штовхає тебе зробити погане чи когось обідити, чи взяти чуже, ти маєш розуміти, що ти робиш не правильно і усвідомити біль, яку ти спричиниш іншій людині.

Якщо гроші чи своє задоволення керують людиною це – не повноцінна людина з якою можна дружити чи будувати плани на життя.

Ваша цінність це те, що у вас всередині. Розум, інтелект, повага, гідність, совість, сила волі та робота над собою роблять людину не просто живою істотою, а Людиною. Такі якості роблять людину світлою та доброю.

Вибирайте людей по якості вашого рівня!