Перейти до вмісту

Дружина дзвонила в істериці. Благала повернутись.

Я завжди виконував забаганки своєї дружини. На початку подружнього життя, жінка відмовилась робити хатні справи. Їжу замовляли, а для прибирання винаймали жіночку.

Після появи дитини, жінка попрохала знайти няню. Вона дуже втомлювалась одна з дитиною. Я погодився. Пішов на ще одну роботу. Через півроку до нас приходили вже дві жінки — прибиральниця та няня. Дружина не працювала. Сиділа вдома. Цілими днями дивилась серіали та вишивала.

 

Втомився від такого життя. Гну спину на трьох роботах, а дружина навіть «дякую» не скаже. В один момент, відмовився від няні та прибиральниці. Дружина влаштувала скандал.

Не слухав її. Зібрав речі та пішов на квартиру, яку винаймав. Дружині порадив знайти роботу. Спочатку, я не хотів розлучатися. Моя ціль, провчити її.

Читайте також Невдовзі дівчина пішла, а на моєму обличчі можна було прочитати невдоволення

Поки я облаштовував своє житло, дружина дзвонила мені декілька раз в день і продовжувала поливати брудом. У процесі самотнього життя зрозумів – три роботи для мене одного забагато. Пішов з двох. Грошей вистачало на все, навіть трішки складав. З’явилось безліч вільного часу. Нарешті зміг нормально зустрітися з друзями.

Їжу не замовляв. Виявилось, я люблю готувати і в мене гарно виходить. На вихідних дивився фільми або ж бігав у парку. Спортом займався ще з юності, але через надмірну працю закинув це заняття. В мене налагодився сон, зникла втома. Головний біль, який переслідував мене всі ці три роки, теж зник магічним чином. Я витратив купу грошей і часу на лікування цього недуга. Треба було одразу здогадатися, вся справа в надмірному навантажені.

Тільки зараз зрозумів, яким втомленим був. Раніше, приходив додому і одразу йшов спати. Сил не вистачало навіть на вечерю. А як жила моя дружина?

Вона пішла шукати роботу. За освітою – медсестра. Її не хотіли нікуди брати по спеціальності. Всі місця або зайняті, або ж жінці не вистачало досвіду. Вона пропрацювала три місяці, а потім вийшла за мене заміж і осіла вдома.

Дружині запропонували працювати санітаркою. Вона кривилась від цієї роботи, але життя змусило закатати губу.

Частенько дружина приходила з болем у спині та руках додому. Вдома її чекало приготування їжі, прибирання та прання. Вільний час приділяла не серіалам, а дитині. Жінка взагалі не мала уявлення, як обходитись зі своїм же сином. За ним завжди дивились няня або я. Хлопчик постійно питав «де папа» або ж цікавився, коли до нього прийде «мама Світлана» — це наша колишня няня.

Дружина дзвонила в істериці. Благала повернутись. Вона взагалі не справлялась. Її зарплатні ледь вистачало. Дружина здала золоте кільце у ломбард, щоб заплатити за комунальні платежі. Я жалів її, але повертатися не хотів.