Перейти до вмісту

Дружина не хоче працювати. Економити також не входить в її плани. А мені важко все піднімати.

Одружився мій знайомий на дівчині з великої родини, шестеро аж їх було, вона – старша.

То не біда, нічого страшного, навіть думали, що живучи в невеликому достатку, буде розумна, економна, господарська.

Спочатку-то він не вникав і не розумів, для нього все було добре, все влаштовувало.

Дружина на роботу не рвалася, бо яка б їй подобалася, не підходило, а на будь-яку вона була не згодна.

І це влаштовувало її чоловіка. Він зарабобляв нормально. Дружина кинулася купувати дорогі обновки: платтячка, сумочки, духи та інше.

Чоловік тільки поблажливо посміювався. Так і справді! Дружина не бачила нічого хорошого, живучи у великій родині, нехай купує, нехай порадіє.

Але тут стали навідуватися жінчині сестри і мамуля. Приїжджали часто. І це б нічого, теж ніби нормально. Хоча в маленькій квартирці не дуже зручно було постійно приймати гостей.

Читайте також: Моя невістка підставила мене. та оббрехала.Тепер син не хоче спілкуватися зі мною.

Ясно-справа, дружина по приїзду рідних, хвалилася покупками, сестриці ахкали, захоплювалися, випрошували: хто плаття, хто сумочку, мамі духи сподобалися … Добра дружина все це віддавала з легким серцем, типу чоловік заробить, ще собі куплю, беріть, не шкода.

Так і перекочовували штучки, причому не дешеві, в рідне село дружини. А тут раптом у чоловіка, в зв’язку зі змінами на роботі, заробіток впав.

А звички дружини не змінилися. Грошей перестало вистачати на все бажане і почалися сімейні негаразди.

Постійні закиди з боку дружини в невмінні чоловіка заробити. Він їй у відповідь радить піти і попрацювати самій. Вона – ображається на те, що він її на роботу жене, що він колода бездушний і жорстокий.

Миряться, потім знову сваряться. Він їй перестав віддавати всі гроші, вона з цього приводу скандали закочує.

Тепер він сам після роботи заходить в магазин і купує продукти. До своєї картці не допускає. Невдоволення один до одного у них зростає.

Сім’я розсипається на очах. І що тут порадиш. Та й чи треба. Нехай самі розберуться, що важливо в житті, а що – ні. Створити сім’ю легко, важко її зберегти.