Дружина постійно до ворожок біжить за порадами, у неї до мене претензії, що її заїв побут, і що я не відпускаю її до подруг.

Мені 35 роки. 9 років тому зустрівся з дружиною, покохав її, через рік справили весілля, двоє сині появилось– 4 і 2 роки їм зараз. Я їх безмежно люблю! Все відкинув заради сім’ї, нічого немає у мене свого особистого. До 2017 року заробляв великі гроші, купив двокімнатну квартиру біля метро, шикарно ніби все, але теща, яка сама розлучена, стала нас розводити, нашіптувати дружині про мене гидоту.

Читайте також Само собою, донька ображається. А моя мама взагалі перестала зі мною спілкуватися, бо я, мовляв, погана матір

Дружина постійно до ворожок біжить за порадами, у неї до мене претензії, що її заїв побут, і що я не відпускаю її до подруг.

Потім вони завели справу проти мене, стали вимагати квартиру, а я зробив шлюбний договір, що квартира тепер дружини, не замислюючись. Півроку тому дружина за спиною перевела на себе квартиру і сказала, що вона тепер її і це заради дітей. Я простив,nале перед Новим роком без причини вона з дітьми виїхала до тещі, перед цим подавши на розлучення і сказала, щоб я їхав геть.

Я її люблю, брехати не буду. А вона у всьму слухає тещу, у якої одне в голові – забрати все у всіх, хоче й собі знайти чоловіка лише для того, щоб забрати у нього квартиру, як зробила її подруга.

Теща налаштовує дружину проти мене і постійно її переконує через ворожок, астрологів, що я їй не потрібен. І так вже майже рік. Я не знаю що робити. Так, гордість є, але сини, як вони будуть без мене? З вітчимом або постійними новими чоловіками в будинку? В ролі недільного тата особливо не повиховуєш Претензія до мене, що мало заробляю. Це правда.

Зі статтею (штраф) не беруть на нормальну роботу, в місяць маю 10 тисяч, раніше було в 5 разів більше. Якщо чесно, для мене сім’я – найдорожче в житті. Не знаю, як це все пережити, і що робити… буду вдячний за конструктивні й корисні поради. Можливо, у когось були схожі ситуації…