Новини

Друзі, які вони мають бути? Ось і відповідь

     1. Друг – Напарник

Такий друг завжди допоможе прибрати після вечірки у домі чи прикриє вас від батьків. Така людина завжди з вами 24/7, по – будь-яких питаннях ви найперше звоните йому та питаєте поради, або ділитися новинами або поразками. Його хороший настрій завжди і вам піднімає настрій.

    2. Друг – Троль

Інколи є час, коли ми шукаємо співчуття та підтримки у друзях, та це явно не та людина яка, вам потрібна. Майстер зауважень та провокацій – іноді його нестерпність переходить всі межі. Та у його  безтактності є і хороша сторона медалі –  здатність бачити жорстку правду за нагромадженнями порожніх слів. Іронічність слів діє на нас як мороз, ми перестаємо себе жаліти та робити з муха слона.

Читайте також: Будь-які перешкоди це – тільки стимул рухатися вперед

 3. Друг – Гуру

Це людина, яку ви не зустрінете в шумній компанії, де розмови зовсім ні про, що. З такою людиною добре розмовляти тільки удвох, ваша розмова буде досить цікавою.

Такі друзі нас направляють в правильне русло. Вона спонукає нас рухатися тільки вперед, але не назад. Ми з такою людиною відчуваємо себе впевненішими та розуміємо, що ми правильно рухаємося коли відчуваємо підтримку. Ця людина завжди порадить, як краще і не осудить.

  4. Друг – Натхненник

Недавно ви тільки говорили, щоб поїхати в тур по Європі, а через кілька днів він телефонує вам, щоб ви збирали чемодани.

Бажання, які були не реалізовані роками в один момент вирішилися за кілька днів. Створити власну марку одягу?
Хмм… без проблем. Стрибнути з парашути, але страх сильніше? Ок давай…

Звичайно ідентично ви не матиме такого друга, але ж багато хто з наших знайомих можуть стати для нас подібними зі списку переліченого.