Перейти до вмісту

Дуже багато людей бояться самотньої старості, і це є одна з причин, чому люди намагаються вберегти свій шлюб, навіть якщо він не щасливий

Дуже багато людей бояться самотньої старості, і це є одна з причин, чому люди намагаються вберегти свій шлюб, навіть якщо він не щасливий. Я своїм чоловіко я прожила 38 років, ніби й не погано було, виховали двох дітей, вже й онуків дочекалися.

Скільки в житті було негараздів, і щастя, і горя, завжди залишалися разом. Бували моменти, що й важко було, робота, діти, чоловік, тим більше, що й порядок вдома люблю, однак думала, що сім’я – це головне, і заради цього можна й потрудитися.

Впродовж цих років ми не сварилися з чоловіком серйозно, всі питання вирішував переважно він, а я у всьому йому допомагала. Поки діти жили з нами, ми якісь були дружніші, а коли діти створили свої сім’ї та переїхали жити окремо, ми з чоловіком стали геть чужими. Віддалялися один від одного з кожним днем, стали розуміти, що у нас зовсім різні інтереси, до того ж чоловік ще й почав затримуватися на роботі. Тоді я зрозуміла, що залишилася абсолютна самотня. Згодом до мене почали доходити чутки, що в чоловіка є коханка.

Читайте також: Ось що потрібно робити, щоб позбутися від лишайників та моху на деревах

З часом виявилося, що в чоловіка роман з співробітницею. Я була в шоці, та спершу я не знала, як на це реагувати, тому мовчала. Я не хотіла розлучення, оскільки розуміла, що чоловік практично все надбане майно оформив так, що мені нічого не дісталося. Ось до чого призводить абсолютно довіра коханому.

Одного вечора, чоловік признався мені, що більше не кохає мене, й хоче розлучитися. Свою нову любов він хотів привезти в наш дім, а мені запропонував однокімнатну квартиру на окраїні міста. Мене це дуже розізлило, адже в цей будинок я вклала також свої кошти.

Зараз у моєму будинку господарює нова дружина мого колишнього. Діти не підтримали мене в цій ситуації, сказали, що це наші справи, і вони не будуть втручатися. Як мені далі з цим жити, я незнаю …