Перейти до вмісту

Дитинка темношкіра. Дівчина плакала, клялася і божилася перед Єгором, що то його син.

Тетяна Петрівна тяжко зітхала. Син Єгор привів дівчину й об’явив, що одружиться з нею. З першого погляду Ангеліна не сподобалася мамі. Але Єгор так глянув у її сторону, що Тетяна Петрівна не стала говорити нічого, лише щільно стиснула губи. Не з нею житимуть, тому і вдавати, що все добре не буде. Дівчина поводилася так, немов завжди знала Тетяну Петрівну. Якщо говорить, то обов’язково запитає у неї, чи правильно говорить.

Читайте також Микола не зразу помітив, що дружина приходить додому уночі, інколи зранку.

Невдовзі після весілля молоді повідомили, що чекають дитину. Тетяна Петрівна не змовчала. Вона декілька разів повторяла, що ця дівка нагуляла мале, а за Єгора вчепилася. Невістка дізналася про нападки свекрухи, але до сварок не допускала. Їй потрібен спокій. Якщо Тетяні Петрівні хочеться посваритися, то нехай то робить зі своїм чоловіком. Єгор підтримував дружину, і не слухав що там говорить його мама.

В призначений термін Ангеліна мала хлопчика. Шепіт пройшов по пологовому будинку. Дитинка темношкіра. Дівчина плакала, клялася і божилася перед Єгором, що то його син. Окрім нього Ангеліна ні на кого і не дивилася. Коли дізналася свекруха про темного хлопчика, вся поникла. Вона весь час говорила Єгору, що то його син. Можна навіть тест не робити, вона знає.

Виявляється в молоді роки Тетяна Петрівна була всього один раз із темношкірим чоловіком. Коли появився Єгор, думала від чоловіка, а гени он коли проявилися.