Перейти до вмісту

Дивлюсь на чоловіка і розумію, що не можна маніпулювати цим ангелочком.

Якось моя тітка вийшла заміж за дуже багатого чоловіка. Хоча ні! Точніше буде сказати, заміж вона вийшла зовсім не за багатого. Це він потім розбагатів. З того часу вся родина стала обговорювати її і заздрити.

 

Читайте також -Іване, ти мене не пам’ятаєш, але маєш знати, що я твій рідний батько.

Познайомилась пара ще під час навчання в університеті. Після його закінчення обоє кинулися в пошуки роботи і відразу Володя пішов працювати на завод. Зарплатня була середньою. Нічого зайвого він не міг собі дозволити. Вони одружилися і тітка Оля почала придумувати, що роботу шукати не буде, адже вдома і так багато домашніх справ. Вова мусив шукати ще одну роботу, аби утримувати сім’ю. Жінка хотіла більше і більше, тому довелося працювати довше і довше.

Таким чином він розкрутився і зараз вони живуть доволі заможно. В нашій родині всі вважають, що тітка сама виховала собі такого чоловіка.

На цьому прикладі я зробила висновок, що можна самій «зробити» собі ідеального обранця. Тож також одружилась з хлопцем, що працював токарем на заводі. Його зарплатня була доволі хорошою. Нам вистачало, але я знала, що можна більше.

Тут то я й повернула на доріжку своєї тітки. Сергій приходить додому, а в мене повний безлад. На його питання, чому так брудно, говорю, що була зайнята, адже в мене купа роботи.

А тоді додаю: «Можна було б тобі попросити в керівництва більшу заробітну плату, тоді б я звільнилась зі своєї і наводила лад вдома». Та він заявив мені, що такого не буде. Нібито багато жінок мають трійко дітей, працюють на роботі і вдома зі всім справляються.

Взагалі я маю свій магазин одягу в одній із соціальних мереж, тож графік у мене вільний. Та от Сергієві кажу, що міцно зайнята і нічого не встигаю.

Зарплатні він так і не попросив, але після сварки став мені помагати. То по продукти сходить, то посуд помиє, то щось приготує на швидку руку. Це звичайно не зовсім те, що я планувала отримати.

Так минуло декілька тижнів і я почала усвідомлювати, що так жити не можна. Адже мені соромно за свою брехню. Дивлюсь на чоловіка і розумію, що не можна маніпулювати цим ангелочком.

Я намагалася підбурити Сергія більше заробляти, а насправді перетворила його в хатню робітницю.