Перейти до вмісту

Ефективна дієта, яка за 1 тиждень допоможе вам схуднути на 5 кг

Якщо ви хочете привести себе у форму, тоді цей найшвидший дієвий спосіб схуднення, саме для вас. Все, що від вас потрібно – це взяти себе в руки та суворо слідувати нашим рекомендаціям.

Щоб досянути результату, вам потрібно запам’ятати цих 2 правила:

  1. Протягом усього тижня, вам не можна пропускати жодного прийому їжі. Споживати їжу потрібно маленькими порціями з перервою не більше 3 годин. При такому вживанні їжі, організм втрачає багато калорій.
  2.  Дотримуючись дієти протягом тижня, ви не повинні відчувати голод. Якщо ви голодні, то вам слід перекусити.

Дієта на тиждень – яка допоможе схуднути на 5-7 кг

1-й день
У цей день вам дозволяється їсти тільки фрукти. Це можуть бути дині або кавуни. Не можна їсти банани. Запам’ятайте, в цей день лише фрукти та 8-10 склянок води. Якщо відчуваєте голод, то можете збільшити порції фруктів.

2-й день
Другий день – день овочів. Ви можете їх відварювати або споживати сирими. Під час приготування не можна використовувати сіль та олію. Перелік овочів, які можна їсти у цей день: одна порція вареної картоплі, морква, броколі, огірки, помідори, гарбуз, салат, капуста, баклажани, кабачки. Завжди пам’ятаємо про воду.

3-й день
На третій день, можна їсти фрукти та овочі. Комбінуйте все те, що ви їли протягом першого і другого дня. Але змішувати разом фрукти і овочі на однин прийом їжі не можна. Зробіть собі фруктове асорті на сніданок, овочевий салат без приправ на обід і з’їжте кілька різних фруктів на вечерю.

Також читайте: Готуємо надзвичайно смачне яблучне варення, схоже на прозорі цукати в сиропі

4-й день
У цей день у нас бананово-молочна дієта. Дозволяється випити до трьох склянок молока і з’їсти до восьми бананів середнього розміру.

5-й день
Раціон цього дня складатиметься з 3-4 помідорів на сніданок та вечерю. На обід можете відварити склянку рису. В цей день організм буде проводити багато сечової кислоти. Тому потрібно пити більше води, ніж зазвичай.

6-й день
На шостий день у вас фруктово-овочева дієта, але на обід дозволяється одна склянка рису. Під кінець тижня ви будете себе почувати краще, адже звикнете вже споживати мало їжі.

7-й день
У завершальний день вашої дієти можна їсти коричневий рис та овочі. Дозволяється між прийомами їжі пити свіжовичавлені фруктові соки.

Можливі ризики

Такий швидкий процес схуднення може викликати побічні ефекти, такі, як: слабкість, головний біль, втома і ​​так далі. Такі побічні ефекти тривають не довго, якщо дотримуватись дієти, пити багато води і виконувати фізичні вправи. Але, якщо ви себе почуваєте погано, то слід припинити цю дієту.