Перейти до вмісту

Енергетичний вампір

Використовуйте свою інтуїцію

Навіть ті люди, у яких відносно слабка інтуїція, можуть без труднощів діагностувати потужні потоки негативної енергії, що виходять від когось ззовні. Так, таке відбувається не завжди, але якщо ваш внутрішній голос б’є тривогу, вам варто до нього прислухатися.

Річ у тім, що негативні люди деструктивно впливають на нашу ауру, на наші чакри. Коли це відбувається, верхні чакри починають посилати нам деякі сигнали, що виражаються в тривозі, напруженості. Саме тому кажуть, що поруч з кимось ми відчуваємо себе немов не в своїй тарілці.

Спробуйте поговорити з цією людиною на різні теми

Діалог — найкращий спосіб знайти приховані мотиви. Спробуйте просто поговорити. Якщо ви не зможете знайти спільну мову, це теж варто розцінювати як показник темної аури. З такою людиною неможливо домовитися, прийти до спільного знаменника. З енергетичними вампірами та іншими небезпечними людьми важко спілкуватися. Після розмови може залишатися важкий осад, неприємні відчуття.

Поспостерігайте за поведінкою цієї людини

Негативні особистості дуже часто намагаються показати себе з найкращого боку, тому брешуть, багато базікають, прикрашають події. Подібні люди роблять так для того, щоб увійти в довіру і приспати нашу пильність.

Також люди з поганою аурою частенько поводяться агресивно по відношенню до слабких. Вони провокують їх, намагаються зробити якусь капость і піднятися за їх рахунок.

“Хитрий” метод

Розкажіть тому, кого ви підозрюєте в енергетичному вампіризмі або наявності темного початку, якийсь нешкідливий секрет. Якщо ви через деякий час в колективі дізнаєтеся про те, що ваш секрет розійшовся серед колег, значить, ця людина дійсно небезпечна.

Є й інший, більш легкий хитрий метод. Темні особистості часто змушують вас сумніватися в собі. Ви можете вигадати якусь життєву мету, а потім розповісти про неї цій людині. Якщо вона почне говорити щось на зразок “та навіщо тобі це потрібно” або “у тебе все одно не вийде”, значить, перед вами людина з темною аурою. Добрі і нетоксичні люди ніколи не будуть змушувати вас втрачати віру в себе. Токсичним особистостям ж, навпаки, хочеться, щоб ви не змогли досягти того, про що мрієте.

Інші ознаки людей з небезпечною енергетикою

Вони не беруть на себе відповідальність

Їм властиво звинувачувати у всьому оточуючих. Вони без докорів сумління перекладають провину на інших, щоб полегшити життя собі.

Зрада

Такі люди легко можуть вас зрадити, перестати спілкуватися з вами, тому що їм це не вигідно.

Постійні скарги

У людей з поганою енергетикою вічно все не так, як треба. Вони говорять про це всім, щоб їх пожаліли.