Перейти до вмісту

Фільми про тварин для всієї сім’ї

Дулітл

Доктор Джон Дулітл — це чоловік (точніше, вдівець) вченої Лілі Дулітл. Взявши її записник із нотатками про досліди, він вирушає в небезпечну подорож, щоби знайти незвичайні та важливі ліки. Ці ліки мають врятувати життя королеви Англії! Разом з асистентом, Дулітл подорожує, а супроводжують мандрівників різні тварини, які постійно розмовляють із доктором.

Мабуть, ви вже чули про попередні частини фільмів-історій із Доктором Дулітлом? Тоді вас точно здивує головний герой в останній частині. Адже його роль виконує не звичний для нас Едді Мерфі, а Роберт Дауні Молодший. Чи став актор гідною заміною попереднику — вирішувати тільки вам.

Поклик Пращурів

Це новий та захопливий фільм, що базується на однойменному романі легендарного письменника Джека Лондона. Не менш легендарний актор виконує головну роль. Той самий Індіана Джонс, з однойменної серії фільмів про Індіану Джонса, Гаррісон Форд!

Життя кидає спокійного домашнього пса із сонячної Каліфорнії до суворої й холодної Аляски. І все це в період «золотої лихоманки» у XIX столітті. Пес Бак тепер мусить пристосовуватися до зовсім нового життя, не схожого на попереднє. Добре, що на шляху трапляється справжній друг у вигляді людини, Джон Торнтон. Бо коли поряд є вірний друг, то можна разом пройти небезпечні ліси Аляски, знайти нове місце в цьому житті та стати ще сильнішим.

Очима собаки

Головний герой — відомий перегонник, який намагається розриватися між кар’єрою своєї мрії, коханою дружиною та найкращим другом в обличчі рудого пса. Пес теж непростий, він любить свого господаря і спостерігає за ним. Собака намагається вберегти чоловіка від небезпек і проблем із недругами, і водночас, мріє стати перегонником, як його господар. А глядачі дивляться на цю історію очима собаки і співпереживають їй усім серцем.

Пригоди Мії та білого лева

Життя головної героїні міняється, не з її власної волі. Адже Міа ще маленька дівчинка, і все вирішують за неї батьки. Ті ж батьки забирають дівчинку з рідного Лондона до спекотної й незвичної Південної Африки. Там дорослі заводять ферму великих кішок, а Міа взагалі не в захваті від нового життя. Та ось з’являється рідкісне біле левеня, яке стає для дівчинки другом. А, там де є друг — простіше віднайти новий дім.

Читайте також Росія починає стягувати до Фінського кордону важке озброєння

Біле ікло

Ще одна, але значно старіша, екранізація роману Джека Лондона. Це історія неймовірної дружби між вовком та людиною. Фільм сподобається всім, хто любить подорожі, пригоди та історії про далекі країни. Історія незвичайної дружби зворушує, а пейзажі Аляски водночас захоплюють і лякають.

Рудий пес

Фільм заснований на реальних подіях описаних в однойменному романі Луї де Берньєр. Сталися ці події в маленькому шахтарському містечку десь в Австралії. Туди нізвідки забрів рудий пес, який із часом став легендою. Адже цей пес-мандрівник змінив життя стількох жителів містечка, що його вплив на людей важко було пропустити повз.

Рудий пес став для багатьох людей із цього містечка вісником дружби, надії, радості. Йому, навіть, встановили пам’ятник і нарекли пса символом міста! Чим він це заслужив? Дивіться фільм, щоби дізнатися.