Перейти до вмісту

Фінансово себе забезпечую, тому йому краще подумати, як самому налагодити власну грошову ситуацію, а не сваритися зі мною.

Я вийшла заміж за чоловіка з дитиною. В нього зарплата невелика. А от я маю хорошу роботу. Чоловік намагається переконати мене, взяти основні витрати на себе та допомагати виховувати його доньку.

Чоловік постійно просить зробити уроки з його малою, розповісти про косметику, навчити правильно одягатися, виконувати хатню роботу, а я не розумію, навіщо це мені? Це ж його дитина. В неї жива рідна мати. Вона здорова, адекватна жінка. Чому не займається власною донькою?

Дитині 14 років. Вона вже доросла. Нехай навчиться сама робити домашню роботу. З іншого боку, чому її мати не навчила свою дитину правильно прасувати, прати та готувати? Більшість дітей вміють це робити у її віці.

Читайте також Коли я хочу серйозно поговорити з сином, жінка втручається. Вона категорично проти моїх намірів.

Мала підтримує мого чоловіка. Просить навчити її готувати або ж пристає з іншими проханнями. Мої відмови допомогти, провокують чоловіка на нову сварку. Довелося нормально поговорити з цією малою паскудницею. Гарно і доступно пояснила, якщо вона продовжить псувати мої відносини з її батьком, то поїде жити до мами у село.

Чоловік нічого не знав про нашу розмову. Мала заспокоїлась. Більше не чіпляється. Я розслабилася на якийсь час.

Але спокій тривав не довго. Знов почалися сварки. Коханий вимагав виділяти гроші на його доньку. Знову ж таки, до чого тут я? Свої гроші я  чесно заробляю і більшість витрачаю на себе. За квартиру платимо п’ятдесят на п’ятдесят, як і за продукти. Якщо він хоче більше давати доньці, нехай піде і заробить.

Довелось з чоловіком провести виховну бесіду. Я за нього вийшла не через гроші, а завдяки почуттям. Фінансово себе забезпечую, тому йому краще подумати, як самому налагодити власну грошову ситуацію, а не сваритися зі мною.