Перейти до вмісту

Google вивезла більшість співробітників із Росії

Більшість російських співробітників Google вирішили залишити країну і продовжити працювати в Google за межами Росії. Деякі зі співробітників вирішили залишитися в Росії, проте покинули компанію. Так, вже незабаром у Google більше не буде співробітників в Росії.

“Арешт російськими органами влади банківського рахунку Google у Росії зробив нездійсненним функціонування нашого російського офісу, в тому числі працевлаштування та оплату праці російських співробітників, оплату постачальників, а також виконання інших фінансових зобов’язань”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також Російська армія змінила тактику

Google запровадив нові обмеження для росіян, заборонивши встановлювати й оновлювати Chrome
Зазначається, що російська дочірня компанія Google незабаром оголосить про банкрутство в країні. Звільнення співробітників Google і заплановане банкрутство підкреслюють подальше погіршення відносин Росії із західними технологічними компаніями після російського вторгнення в Україну.

Крім того, Google повідомила, що, незважаючи на фактичне припинення діяльності свого російського офісу, компанія планує залишити безкоштовні сервіси, такі як “Пошук”, YouTube, “Карти” та Gmail доступними в Росії.

Як повідомляв УНІАН, офіс Google Росія після арешту банківського рахунку не може продовжувати роботу та закриває свій офіс у Росії.