Гороскоп для сильних знаків зодіаку

Лев

У Левів цей тиждень може бути пов’язаний з раптовими подіями. Перш за все, зірки радять вжити заходів щодо збереження своїх фінансів. Зростає ймовірність крадіжок, в тому числі за допомогою злому електронних платіжних систем – тут рекомендується посилити заходи захисту. Також в ці дні можуть відбутися непорозуміння у відносинах з друзями, аж до раптових конфліктів і розривів відносин.

В результаті форс-мажорних обставин вам, можливо, доведеться в оперативному порядку вносити корективи у свої плани. Намагайтеся утримувати себе від вчинків, які можуть спричинити ризик матеріального або фізичного збитку для вас. На вихідних непорозуміння у відносинах з друзями і подругами знайдуть ясність і примирення. Вас можуть запросити на дружню вечірку. В цілому це веселе і оптимістичне час, наповнений масою приємних вражень.

Риби

У Риб цей тиждень може бути пов’язана ілюзіями щодо стосунків у сім’ї. Може проявитися не цілком усвідомлене посилення потреби в самостійності і ініціативи в усьому. Наполягаючи на своїй думці перед членами сім’ї, які можуть вам протидіяти, намагайтеся надходити делікатніше. Можна зробити все по-своєму, але не влаштовуючи грандіозний скандал. Зрозумійте, що якщо в родині вам відмовляють у підтримці і не розуміють, то це зовсім не означає, що вас стали менше любити.

У вас може бути багато турбот і клопоту будинку, в родині. Спроба відпроситися раніше з роботи, щоб швидше вирішити сімейні справи, може зіткнутися з невдоволенням начальства. Разом з тим на вихідних днях ви зумієте домогтися гармонійного рішення всіх питань в родині. Тому всі спірні питання тижні відкладіть на вихідні дні.

Читайте також: Ніжні та прості сирнички на сніданок

Козеріг

У Козерогів цей тиждень може зажадати напруги сил для подолання труднощів, що виникли. Зростає ймовірність розвитку гострих інфекційних процесів в організмі. Найменше переохолодження може обернутися для вас застудою з високою температурою і зниженням рівня працездатності. Тому намагайтеся одягатися по погоді, тримайте ноги в теплі і остерігайтеся протягів.

В цей час ви можете відчути апатію до будь-якої роботи, тому не виключено, що деякі справи так і залишаться невиконаними. Можуть бути розбіжності з людьми з вашого оточення. Можливо, вам буде складніше домовитися з знайомими і родичами. Також це несприятливий час для поїздок, навчання і нових знайомств. Однак на вихідних дня ви зможете все справи привести в порядок. Спостерігається посилення енергетики.

Це дозволить вам успішно справлятися з великими обсягами роботи і не відчувати фізичної втоми. Зірки радять почати відвідувати тренажерні зали, басейн, сауну і дбати про своє здоров’я.