Гороскоп на 6 серпня 2020 року для всіх Знаків Зодіаку. Що чекає нас у цей день

Що приготували зірки Знакам Зодіаку на цей день. Кому удача посміхнеться, саме у цей день?

Овен

Овни в цю добу можуть не запалити навіть найбільш блискучі креативні ідеї. Зірки радять влаштувати відпочинок, розслабитися, побути на природі — або вибрати роботу, що вимагає усамітнення і управління справами через лаштунки.

Телець

Для багатьох представників знаку він стане логічним продовженням дня вчорашнього. Це відповідний момент для повного відпочинку: ситуація дозволяє скинути зайву напругу, відновити емоційний баланс або захисний бар’єр, підключитися до знайомого каналу надії і віри, повернутися до духовних витоків.

Близнюки

Близнюкам непогано побути на самоті, далеко від тригерів роздратування і джерел спокуси. На рівні дрібниць, можуть вимагати чергового перегляду ваші особисті смаки, а також поточна дієта, деталі іміджу, застосовувані косметичні засоби.

Рак

Для Раків цей день допомагає підтримувати внутрішню емоційну і духовну гармонію, що зараз для них аж ніяк не примха і не розкіш. Обставини дадуть вам розраду, віру або надію, допоможуть щось згадати або пробачити, забути. Одночасно, зірки натякають вам на необхідність зайнятися зовнішнім виглядом, подумати про варіанти іміджу і способи підвищити свою зовнішню привабливість.

Лев

Зірки радять притримати слова, бо їх слова прозвучать непереконливо, або поруч не виявиться відповідних слухачів. Замість публічності бажано віддати перевагу інтимності. Доречні усамітнення, відпочинок, добре поринути в мрії або спогади. Духовне здоров’я може виявитися важливіше фізичного.

Читайте також: Залишив записку та покинув мене, пішов до іншої жінки. Через тиждень просила його коханка – “Заберіть свого чоловіка назад”

Діва

У цей день не обійтися без вміння відчувати атмосферу і підтекст. Може стати в нагоді розуміння іноземних реалій, духовних нюансів, дитячої психології. Якщо ваш настрій не збігся з чужим або погано резонує з духом моменту, ви так і залишитеся не зрозумілі.

Терези

Для Терезів буде відповідальний вибір, кардинальна зміну образу, статусу, тактики. Доведеться приймати рішення і робити незворотний крок.

Скорпіон

Для Скорпіонів це день безтурботного спокою або рівного потоку натхнення. Можна нікуди не поспішати і залишатися на відповідній для себе емоційній хвилі, відключити зв’язок, насолодитися музикою, фантазіями, фільмом, контактом з природою. Власне чуття або зовнішній знак підкажуть вам, що вас чекає якийсь бонус: приємний відпочинок, нова фаза гармонії у коханні, духовному житті або творчості.

Стрілець

Сьогодні зірки пропонують Стрільцям увійти в образ відлюдників і пасивних споглядачів. Якщо вам потрібен привід для усамітнення, сну, філософствувань, мрій або спогадів, це відповідний час. Якщо у вас багато енергії, краще побути в спокої.

Козоріг

Для Козорогів це відповідний момент для відвідування сакральних і пам’ятних місць. Бажано уникати суєти і атмосфери, насиченої важкими для вас емоціями.

Водолій

Водоліям  буде нелегко від чогось остаточно позбутися. Можлива сентиментальна або забобонна прихильність до речей «з минулого», бажання зберегти щось на пам’ять або залишити як талісман на удачу.

Риб

У загальній ситуації багато риб інтуїтивно побачать свій золотий час. На найближчі місяці доля дає вам законну відстрочку, дарує час щось виправити. Можна повернути любов,  зміцнити свої захист і авторитет, знову заручитися впливовою підтримкою.