Перейти до вмісту

Хлопець, якого я кохала одружився на подружці. Але зараз я розумію, що мені дуже пощастило, що я залишилася самотньою, а не з ним

Ще з шкільних років мені подобався один хлопець. Він був дуже красивий та вмів гарно поводитися з дівчатами. Я була без розуму від нього, він теж трохи виявляв увагу до мене. Я скаржилася подрузі, але вона завжди говорила, що такий гарний чоловік не для нас.

Але одного дня я дізналася, що моя подружка зустрічаються з ним. Вона поступово стала уникати мене, а потім я дізналася, що вони одружуються.

Чи треба говорити, що з подружкою та спільними знайомими я перестала спілкуватися. Але ця історія мучила мене роками, я страждала, злилася і жаліла, що неборолася за кохання, а послухала подружку. Я влаштувалася на роботу, а з хлопцями у мене взагалі не було бажання знайомитися.

Читайте також: Запечені яблука з сирною начинкою

З того часу минуло 3 роки, і я випадково зустріла їх у парку. Замість колишнього красеня я побачила неохайного та розжирілого чоловіка. Він явно був далекий від того ідеалу, за яким я сохла. Подруга це теж розуміла. Їй було соромно, особливо коли я спеціально зробила здивовані очі.

Вона все зрозуміла і поспішила піти. А я стояла, дивилася їм услід і думала: скільки я часу потратила на свої фантазії, скільки проплакала ночей за своїм придуманим ідеалом. Але зараз я розумію, що мені дуже пощастило, що я залишилася самотньою, а не з ним …