Хлопець запросив дівчину в кіно, і з того часу вони разом.

Аліса сиділа на лавочці та їла морозиво. Раптово пролунав дзвінок з кущів. Дівчина озирнулася навколо, але нікого не помітила. Потім вона знову почула цей звук. Дівчині було дуже цікаво, звідки він доноситься й вона попрямувала в кущі.

Там дівчина знайшла телефон, на який вже не телефонували. На телефоні не було паролю, тому дівчина набрала останній пропущений дзвінок. Виклик здійснювався до Паші. Відповів чоловічий голос.

– Добридень! – промовила Аліса, – цей телефон був у кущах в парку. Я вирішила вам перетелефонувати.

– Спасибі велике – радісно вигукнув хлопець, – це телефон моєї бабусі. Сьогодні в парку їй стало погано, серце схопило, перехожі викликали швидку, а телефон, напевно, в метушні загубився. В мене до вас прохання, можете, будь ласка, підвезти телефон до бабусі в лікарню. Я просто зараз не в місті, – попросив Павло.

Читайте також Вчинок свекрухи, який вартий поваги.

Аліса погодилася, Паша пояснив, де розташована лікарня. Медсестра на рецепції подумала, що Аліса є онукою бабусі та повела її одразу в палату. На ліжку лежала маленька, худенька і дуже бліда старенька. Вона подивилася на Алісу і запитала:

– А де Паша?

– Паша мусив поїхати за місто, він мені сказав привезти ваш телефон.

– Ти дівчина Паші? – запитала бабуся, – ви разом дуже красива пара.

– Ні, ми не зустрічаємося, – зашарілася Аліса, – я була в парку і натрапила на ваш телефон.

– Добре, йди.

На виході з палати медсестра спитала номер Аліси про всяк випадок. На наступний день дівчина пішла в університет. Вона сиділа на парі, аж раптом до неї хтось телефонував. Це був лікар, який просив допомоги у дівчини. Вона спершу відмовилася, але лікарю вдалося її переконати.

Дівчина намагалася запевнити лікарів, що вона не родичка бабусі. А потім вирішила зробити добру справу. Дівчина чотири дні навідувала бабу Клаву, згодом їй стало краще.

На наступний ранок, Аліса знову поїхала в лікарню дізнатися як справи її підопічної і дізналася, що приїхав Паша. Вона увійшла в палату і побачила дуже симпатичного хлопця біля ліжка бабусі Клави. Побачивши Алісу він схопився, підбіг до неї і гаряче обняв її.