Перейти до вмісту

Хочеш спортити стосунки з рідними: позич їм гроші

У мене хороша робота, ніколи не жалілась на брак грошей. У мене була маленька мрія, хотіла квартиру.

Моя  сестра з чоловіком  попрсили щоб я їм позичила гроші на машину.

У мене на той момент ще не вистачало грошей на початковий внесок, квартиру я планувала брати до кінця року, тому я вирішила допомогти рідні. Я знала, що вони добре заробляють і проблем з поверненням грошей не буде.

З подругою за обідом я обмовилася про це. Вона сказала, що потрібно брати розписку і завіряти у нотаріуса. Я лише усміхнулася – невже рідна сестра б гроші не віддала. Але там почала мене накручувати, і я здалася.

Родичам я це озвучила, вони відразу погодилися від від цього мені було вдвічі ніяково.

Читайте також  Хто, кому, який родич чи свояк.Сімейні зв’язки

У нотаріуса ми швидко оформили документи, я передала гроші і ми розійшлися. Через три місяці мені борг не віддали, але я не квапила – мені не до спiху. Потiм пройшло ще два місяці, моїх заощаджень з урахуванням боргу вже вистачало на внесок і я подала заявку на іпотеку.

Незабаром прийшла відповідь від банку – мені схвалили. Я стала дзвонити сестрі, але та почала мене годувати сніданками. Я чекала, але мене це почало напружувати. Потім сестра повідомила, що вирішить питання, коли вони прилетять з відпочинку. Виявилося, що вони з чоловіком купили дорогі путівки в теплі країни і готувалися до відпочинку.

Я почала скандалити, а потім мені сестра видала:

– Раз ти себе вести не вмієш, то взагалі грошей не отримаєш. – і кинула трубку.

Увечері я розповіді матері про це, але вона підтримала сестру. Сказала, що їй потрібно допомагати. Мама ж мені допомагала тим, що дозволила з нею жити поки я гроші на квартиру збирала. Я сестра жила одна не користуючись добротою мами, а значить я їй винна.

Не передати словами мої емоції. Так я жила у мами, але я оплачувала всі платежі за квартиру, повністю купувала всі продукти в будинок, займалася господарством. Мама нічого не робила і не витрачала ні копійки. І в честь чого я залишилася винна сестрі – я не розуміла.

Я розлютилася і поки сестра була на відпочинку, то подала на неї до суду. Гроші свої я повернути хотіла – далися вони мені насилу. І від них залежало моє власне житло, вони у мене були не зайві.

По прильоту сестра про це дізналася і відразу повідомила матері, тут почався скандал. Всі кричали, як я посміла так вчинити з сестрою – це ж не по-родинному !!! Ну звичайно, а зайняти грошей і не віддавати мабуть по-родинному.

Відразу після цього мама вигнала мене з квартири, сказавши, що я не гідна дочка. Благо, що подруга, яка мені порадила розписку брати – пустила до себе пожити поки вирішується питання з боргом і квартирою.

Суд я виграла, гроші вдалося повернути. Зараз я володарка своєї власної житлоплощі – чому дуже рада. Сестра і мама зі мною не спілкуються. При цьому примудрилися і інших родичів налаштувати проти мене, піднісши все так, що я мало не обікрала їх.