Хресна, а я говорила тобі, що таки таки будеш щасливою

«Я навіть не помітила, коли пролетіли всі ці двадцять років, » – думала про себе Олена. На вигляд їй не більше тридцяти п’яти, а сама вже іде на весілля до похресниці. Їй було дуже сумно іти на це весілля наодинці.

Для нареченої, Анни, Олена придбала її улюблені квіти – червоні троянди. Вона згадувала, як Марина ще студенткою одружувалася, а потім запропонували Олені бути хресною матір’ю.

Анна росла дуже схожою на Олену, така ж цілеспрямована та вперта.. Три роки тому Анна поїхала вчитися закордон, там познайомилася з чудовим хлопцем, таким же цілеспрямованим, як і вона. Зустрічалися, а потім він зробив їй пропозицію.

Читайте також У мене є інша, — пояснив. — Я люблю її і більше не можу тебе обманювати.

– Хресна, ти ж прийдеш до мене? – телефонувала Анна. – Я дуже хочу, щоб в мій найщасливіший день ти була поруч.

Анну Олена любила, як рідну доньку, тому вона і думки не припускала, щоб не піти. Ще до цього у них була одна інтимна розмова, Анна спитала в Олени:

– Оленко, а чому ти досі не заміжня? Куди всі ці чоловіки дивляться. Ти ж неймовірна і заслуговуєш на щастя.

А в Олени сльози одразу на очі і така глибока печаль. Як би ж вона знала, що відповісти похресниці.

На весіллі Олена на собі ловила багато поглядів, адже мала чарівний вигляд у червоній сукні та з туфлями в тон. Перед церемонією наречена підійшла до Олени з симпатичним чоловіком, який теж був самотній.

– Оленко, знайомтесь. Це Марк, дядько мого нареченого. Він приїхав до нас на весілля з Англії.

Тоді вони весь вечір провели разом. Чоловік розповідав, що він багато часу витрачав, щоб побудувати успішне життя за кордоном і за цим всім втратив головне – можливість побудувати сім’ю. Потім вони ще раз зустрілися наступного дня на продовження святкування, а згодом стали зустрічатися.

Вже через три місяці Олена також одягла неймовірну білу сукню нареченої.

– Хресна, а я говорила тобі, що таки таки будеш щасливою, – Анна підійшла до Олени і міцно обійняла її.