Хто ти? Дружина чи коханка? Твій таємний образ Зодіаку

Всі жінки є різними. Деяких представниць, в яких краще проявляються якості дружини, тільки беруть заміж. А інших – не можуть забути, навіть попри своїх дружин. Які ж вони жінки за знаками Зодіаку?

Жінка – Скорпіон наділена неймовірною красою і гарним розумом. Всі думають, що саме про таку дружині мріють чоловіки. Але ж ні — чоловіки не охоче стають «підкаблучниками» Скорпіонів, які мають при цьому нелегкий характер і надзвичайне вміння маніпулювати.

Жінка – Риби характеризується безглуздими необдуманими вчинками і занадто емоційними словами. Але Риби можуть причарувати сильних представників чоловічої статі так, що ті просто не уявлятимуть свого життя без «рибних» тортур.

Жінка – Лев хоче все, відразу і, щоб краще, ніж у інших. Дорогі подарунки, гардероб і лише вишукані прикраси. Ну і Звісно, після дружини-Лева, всі жінки здаватимуться просто ніякими.

Жінка – Стрілець вольова натура. З такою жінкою чоловік не відчуватиме себе головним у шлюбі. Стрілець є тією горою, за якою добре, яка захистить від будь-чого. І в сім’ї її слово — закон.

Жінка – Близнюки дуже підступна, хитра і небезпечна. Про таких кажуть — “Бачить тебе наскрізь”. І для пари ії потрібен неабиякий відчайдушний чоловік.

Жінка – Овен надто впевнена в собі й в тому, що думає, ніби всі такої ж думки про неї. Вона завжди «ліпить» чоловіка, щоб отримати свій ідеал.

Читайте також: Приховані риси характеру: плюси та мінуси сімейного життя із кожним знаком Зодіаку

Жінка – Терези є мрією кожного чоловіка.

Вона і господиня вдома і ще та спокусниця у ліжку. Проте, свої риси проявляє вона лише для того, щоб завоювати чоловіка, а потім пилятиме його, так само вміло.

Жінка – Діва може чинити такий тиск на свою другу половинку, що стали лідером у стосунках. Хоча робить це м’яко, створює таку картинку, в яку її чоловік із задоволенням повірить і прийме, як належне.

Жінка – Телець вродливі, сильні, вольові настільки, що реалізовуючи своє плани, будуть підтягувати й чоловіка.

Жінка – Козеріг шукає вигоду для себе. Тому говорити про якесь там кохання не варто — в дію вступають логічні роздуми, плани та міркування.

Жінка – Водолій ніколи не виносить чоловікові мозок. При цьому вона вся така легка, товариська, яка прикрасить будь-яку компанію. І що головне — у життя свого партнера приносить цікаві пригоди, емоції від відкриття чогось нового. Але якщо Водолійку ставити перед фактом, то вона може впертися, як баран і стояти на своєму.

Жінка – Рак ідеальна у всьому і для всіх в родині. Чоловікові — гарна дружина, дітям — прекрасна мати. Усім родичам вона допоможе і вислухає. Словом, жінка – щастя, якщо не враховувати вишуканий шантаж та істерики.