Перейти до вмісту

Хто є справжнім другом за знаком Зодіаку?

Овен

Цей знак Зодіаку, він прагне бути лідером і вести за собою всіх. Він любить багато говорити, з ним завжди весело. Відповідно друзі цінують його за те, що з ним нудно не буває.

Телець

Ці знаки Зодіаку надто ретельно ставляться що до вибору друзів. Їм важливо не кількість, а якість друзів. Але якщо вони вибрали близьку за духом людину, тоді ця дружба буде дуже сильною. Тельці вірні, на них завжди можна буде покластися і звернутися за порадою.

Близнюки

Близнюки дуже люблять спілкування і вважають друзями майже всіх, з ким коли-небудь спілкувалися. Вони оточують себе хорошими людьми, не терплять, коли їх друзів ображають і захищатимуть їх до останнього.

Рак

Раки люблять самотність, галасливі компанії і веселі вечірки не для них. Тому в їх житті обмежена кількість друзів. Але навіть з ними вони часто бувають закритими. Хоча самі готові підтримати всіх в скрутну хвилину.

Лев

Леви- лідери. Лідерство вони виявляють і в дружбі. Вони ведуть за собою друзів і готові підставити їм плече у важку хвилину. Їх любять і цінують за відкритість і щедрість.

Діва

Якщо Діви вибрали вас другом, то це на все життя. Діви вміють давати поради і підтримувати у важку хвилину. Тому до них часто звертаються за допомогою.

Терези

Терези дуже товариські, у їхній присутності завжди багато людей. З ними дуже спокійно дружити, адже вони навколо себе об’єднують людей, даруючи їм гармонію.

Скорпіон

Скорпіон вважається відданим другом. Відповідно чекає такої ж відданості від інших. Через це він розчаровується в друзях і не довіряє їм. Він не вибачає зради і плітки. Скорпіон такий друг, який здатний зберігати секрети і давати хороші поради.

Стрілець

Стрільці – чудові друзі. Їх люблять за відданість та чесність у дружбі. Вони дуже поважають своїх друзів і готові піти на жертви заради дружби.

Читайте також: Декілька прикмет вам на замітку, щоб у Новому році водилися гроші.

Козеріг

Ті, хто знають Козерогів, кажуть, що вони дуже вірні друзі. Вони не люблять обман в дружбі, готові піти на жертви заради друзів і дуже цінують тих, хто поруч із ними.

Водолій

Водолій не так часто впускає у своє життя нових людей. Він їм не довіряє. Але якщо людина пройшла перевірку, то Водолій для нього стає вірним другом.

Риби

Риби дуже товариські і відкриті люди. Вони готові піти на жертви заради своєї дружби, тому, що для них комфорт іншої людини – перш за все.