Перейти до вмісту

Хтось навмисно залишив тут цього малюка з «речами». Я зателефонувала в поліцію.

– Лесю, прокинься … ну, прокидайся ти … там таке, треба щось робити …

– Ну, що ж сталося у тебе в такий час?

– Чуєш, Лесю! Там дитина під деревом лежить … в колясці … на вулиці вже світло, я все обійшов навколо, батьків не знайшов …

– Що ти робив на вулиці в таку пору?

– Вставай, треба її кудись влаштувати, замерзне ж …

Я звичайно ж, швидко встала з ліжка, одяглася і пішла за чоловіком. Дійсно, під деревом біля входу в наш під’їзд стояла люлька від коляски-трансформер і в ній спав малюк.

Читайте також Рік тому не стало мого батька. У нього за життя було два шлюби і дві доньки від кожного з них. Тобто у мене є сестра. Я її вважаю напіврідною.

У колясці ще лежав пакет, я заглянула в середину. Там були памперси, молочна суміш, а ще бирка з пологового будинку. На ній збереглася лиш дата народження дитини, зріст і вага, а ось прізвище мами вудсутнє.

Хтось навмисно залишив тут цього малюка з «речами». Я зателефонувала в поліцію. Черговий знехотя розмовляв зі мною, але пообіцяв прислати машину, як тільки хто-небудь звільниться.

Черговий дозволив взяти малюка додому, погодувати і переодягнути. Так ми і зробили, тому що за час розмови дитина почала прокидатися і плакати.

Розгорнувши малюка, ми зрозуміли, що це дівчинка. Чорненька така, кудрявенька, очі карі. Їй було вже більш як тиждень від народження. Десь через годину приїхала машина з поліцейськими. Вони довго щось писали, задавали купу питань, а потім забрали крихітку і поїхали.

Ця маленька красуня довго не виходила у мене з голови. Через тиждень я не витримала і пішла в поліцію, щоб дізнатися про її подальшу долю. Поліцейські перенаправили мене до відділу опіки. Там мені спочатку грубо відмовили в наданні інформації. Я наполягала, мотивуючи тим, що це мій чоловік знайшов цю дитину. Тоді мені розкрили деякі дані:

– Дівчинку обстежили, вона абсолютно здорова. На таких у нас тут чергу, тому її відразу забрали в сім’ю.

– Ну, а рідна мати? Знайшлася?

– Так. Це молоденька дівчина. Вона не заміжня. Батьки вигнали її з дому і сказали з причепом додому не повертатися. Ось і залишила вона дочку.

Мені було радісно, що дівчинка знайшла сім’ю, в якій вона буде бажаною. І мені відлягло від серця. А то весь час після такої знахідки жила в напруженні.