Перейти до вмісту

Хвороба диктатора

Видання Mirror пише, що на побігеньках у кремлівського лідера постійно перебуває хірург із Московської центральної клінічної лікарні Євген Селіванов. Подейкують, він літав до президента Росії на чорноморський курорт Сочі близько 35 разів 2017 року. А 2020 року Путін публічно виявляв інтерес до проблеми раку щитовидної залози під час зустрічі з керівником Національного медичного дослідницького центру ендокринології Іваном Дідовим, який є начальником старшої доньки Путіна Марії Воронцової.

Дідов розповів президентові про високу поширеність раку щитовидної залози та про новий гормональний препарат “Тирогін”, який бореться із метастазами після операцій. Президента тоді дуже цікавило, чи справді відновлення після лікування раку щитовидної залози можливе у 95-98%, і на своє запитання він отримав ствердну відповідь.

Читайте також Родичі вбитих окупантів хочуть покарання для військового керівництва.

У медичних колах справді говорять про проблеми зі здоров’ям президента Путіна. Очевидно, з цієї причини він ізолюється від людей, сидить на зустрічах з колегами за 20-метровими столами, а під час пандемії COVID-19 кілька місяців перебував у повній ізоляції. І зараз також ховається в бункері.