Перейти до вмісту

І диво сталося, через місяць малюк потягнувся двома ручками до собаки

Ніхто і повірити не міг, що це дійсно спрацює. Допомога собаки була просто неоціненна, а хлопчик став почувати себе краще.

Здавалося, що йому ніщо не зможе допомогти, однак купивши собаку, у них з’явилася надія. Пес був просто знахідкою для вирішення проблеми.

У моєї знайомої троє діток, 2 дівчинки і хлопчик. Хлопчик прийшов у світ на 7 місяці ,  в результаті багато проблем зі здоров’ям, половина тіла у нього була паралізована.

Батьки пройшли  по кабінетах лікарів разом з малюком за перших 3 місяці його життя. Але результату вони не бачили.

Потім одна лікар-невропатолог сказала їм завести собаку цуценя. Знайома намагалася заперечити, мовляв, троє карапузів, один з них хворий, куди ще й собаку? Але лікар сказала, що це не порада, а наказ.

Читайте також А моя Варя плакала, зафарбовувала трійку і переживала, що не зможе стати відмінницею, як мама. Як її погана мама!

Купили чау-чау, дівчинку 3 місяці. У старших дівчаток щастя було по вуха, але собака не звертала на них уваги, а підповзала до хлопчика і гризла його!

Батьки в шоці, але дивно, що гризла собака тільки паралізований бік, вирішили не забороняти це. До них ходила масажистка, вона стала дорікати батьків в тому, що не можна таке робити. А коли побачила як собака  йому робить масаж, сказала, що у собаки виходить справжній точковий масаж.

І диво сталося, через місяць малюк потягнувся двома ручками до собаки. Пізніше собака почала перевертати малюка, як свого цуценя доглядати.

Зараз хлопчику більше року і він чудово рухається і ходить. А лікарі в шоці.