І після 40-річчя ще можна знайти своє справжнє кохання

Шанси одружитися після 40 років, на жаль, дійсно дуже малі. У цьому віці навіть звичайні побачення або знайомства через інтернет не віщують високих результатів. Жінки після 40 говорять про те, що у цьому віці змінюється багато речей. Змінюєтеся ви як особистість. Ви занадто довго жили самі і боїтеся підлаштовуватися під чоловіка, який теж до цього часу був самотнім. Ви занадто зайняті своєю кар’єрою, щоб дивитися у різні боки. Крім того, усі навколо вас одружені! Це дійсно тисне. У цьому віці важко знайти чоловіка до душі, а якщо випадково хтось сподобався, а інша людина відхилила пропозицію, то у підсумку ви сумуєте за нею, тому що у такому пізньому віці по-справжньому подобається один чоловік на мільйон!

Чоловіки, звичайно, теж шукають собі пару у пізньому віці, але зазвичай більш молоду. Цікаво, що до цього часу жінка вже дуже осіла і незалежна. Зустрічі з незалежною жінкою — це те, чого чоловіки досі бояться. Крім того, важливим фактором є довіра. Шанси одружитися після 40 років також нижчі через проблеми з довірою. У нашому віці стає дуже важко легко довіряти комусь; ви не хочете йти на компроміс у відносинах на цьому етапі.

Після 40 років проявляється соціальна стигма, що пов’язана із заміжжям. Суспільство переконане, що жінка, яка старша за 40 років, вже давно вийшла з дітородного віку і тому не дуже бажана. Тому шлюби не за розрахунком практично не трапляються. Чоловік у 50 років при цьому хоче жінку, яка не старша за 30, і йому цілком можливо вдасця знайти таку.

Зазвичай, жінки, які залишаються незаміжніми до цього віку, мають дуже високий рівень освіти, і знайти такого ж освіченого нареченого стає практично неможливо. Природно, ви шукаєте когось, хто не поступається вам.

Усе це не означає, що шанси дорівнюють нулю, але безумовно говорить про те, що після сорока потрібно проявити більше завзятості і оптимізму, щоб досягти своєї мети .

Пам’ятайте, що ви саме у тому віці, щоб знайти справжнє кохання

Коли ви міркуєте про те, чи не заважають ваші зморшки на обличчі зробити чоловікові правильний вибір, не забувайте й про те, що якби ви були на десять років молодшою, ви б не були тією, хто ви є зараз. Любовні зв’язки у більш старшому віці можуть бути ще більш глибокими, тому що ви мудрі і усвідомлені.

Читайте також: Натуральний домашній крем для шиї

Продовжуйте пробувати нове

Важливо постійно освоювати нові хобі та інтереси. Таким чином, у вас будуть цікаві теми для обговорення на побаченні. Це можуть бути плани стосовно подорожей, кухня або нові місця й заходи, що відбуваються у вашому місті. Коли ви є кращою версією себе, це буде притягувати до вас представників протилежної статі.

Не зациклюйтеся на тому, чого, як вам здається, ви хочете

Якщо ви наполегливо тримаєте у голові образ того самого і не розглядаєте варіанти, що відрізняються від нього, ви прирікаєте себе на невдачу, але завжди потрібно давати шанс і  можливо подивитися на ситуацію під іншим кутом зору.