Перейти до вмісту

І все ніби нічого, але Олег був самотнім і йому через це було дуже не комфортно.

Олег за фахом інженер, мав свою маленьку організацію, що займається відеоспостереженням, одним словом – звичайний хлопець. В принципі, вів просте життя, як у інших. Гроші то були, то закінчувалися, іноді брав кредити, але потім завжди виплачував все, щоб не лишатись в боргах.

І все ніби нічого, але Олег був самотнім і йому через це було дуже не комфортно.

Раніше він вже був у шлюбі, але стосунки з колишньою дружиною зовсім зіпсувалися, від їхнього союзу залишилася тільки дочка. Олегу дуже хотілося мати споріднену душу, дівчину, з якою можна було б поговорити. Не обов’язково розумну, головне, щоб розуміла його без слів.

Я знав, що Олег до жінок в цілому вельми невибагливий, бо він був моїм добрим знайомим. Його цікавило, щоб дівчина мала набір стандартних якостей: симпатична, весела, не пафосна і без побажань на кшталт «хочу дорогих подарунків».

Сайти знайомств Олегу не надто допомогли: всі жінки звідти виявлялися розчаруванням. Хтось дуже зухвалою і з купою питань з порога, немов на співбесіду потрапив, хтось занадто пасивною: з дому не витягнути. Але одного разу йому пощастило. Одна дівчина, що представилася Настею, дуже сподобалася Олегу, і спілкування у них зав’язалося дуже непогане. Настя була начитаною, любила подорожувати — як і Олег, мріяла покататися по рідній країні, — загалом, все по списку переваг.

Читайте також Оригінальна піца з кабачків.

Коли призначили перше побачення, то Олег навіть дістав із шафи нарядного піджака. Квіти, правда, вирішив не купувати. Дуже хвилювався.

Настя до призначеного часу не з’явилася. Через 10 хвилин і навіть 40 — теж. І не написала, не подзвонила, не повідомила ніяк. А коли подзвонив сам Олег, дівчина не відповіла. Це його дуже розлютило і втішило водночас – він дуже боявся побачень.

Однак, прийшовши додому, Олег побачив повідомлення від Насті на сайті знайомств.

«Я прийшла раніше і спостерігала за тобою здалеку, з лавки, так, щоб ти мене не бачив. І ти мене неприємно здивував. Твій одяг … Піджак пом’ятий, не за розміром. Непривабливе, немодне взуття. Навіть волосся брудне. Я не можу навіть уявити, щоб пішла кудись з такою людиною. Не кажучи вже про відносини. Тільки перед людьми ганьбитися. Ні не можу».

Олег сидів і дивився в екран, відчуваючи неймовірний біль. Про вплив зовнішнього вигляду на життя він якось ніколи не замислювався, хоча Настя, безумовно, говорила правду. Просто раніше йому це було байдуже. Однак в цей момент він усвідомив, що потрібно щось робити зі своїм життям, щось міняти.