Гороскоп

Ідеальний вік укладення шлюбу для кожого знаку зодіаку

Телець

А цим шанувальникам ідеальних відносин і зовсім не варто замислюватися про те, щоб подавати заяву до РАГСу, не досягнувши 30-річного віку! Адже Тельці по природі є однолюбами, так що необдуманий і поспішний союз, з тією людиною, не обіцяє їм нічого доброго. Вони можуть виявитися в пoлоні ілюзій і намагатися зберегти приречені відносини довгі роки.

Близнюки

Близнюкам зазвичай до вподоби думка рано вийти заміж, так як вони люблять веселитися, постійно змінюють партнерів і відносяться до відносин трохи легковажно. Їм добре з приятелями, принаймні, до того моменту, поки вони не задумаються про потoмство. Так що для Близнюків ідеальний вік для шлюбу – це 35-40 років.

Рaк

Для всього їхнього племені сімейне життя – це дуже серйозно! Вони мріють про своє затишне гніздечко з дитинства, люблять дітей і прагнуть якомога швидше знайти другу половинку, з тими ж цінностями і прагненнями. З іншого боку, Рaки часто бувають сильно прив’язані до рідної домівки, так що їм краще одружуватись в 22-24 роки.

Лев

Леви не дуже консервативні в питанні сімейних відносин, але мають високі стандарти. Вони зберігають вірність, але затягнути їх в палац одружень не так вже й просто. Звичайно, в цьому допомагає бажання Лева мати потомство, але на те, щоб знайти кандидата, який відповідає всім параметрам, йде досить багато часу. З огляду на все це, царю звірів варто замислюватися про обручки років до 40.

Діва

Завбачливі і стримані Діви воліють будувати кар’єру і займатися нарощуванням капіталу, так що розглядають шлюб як додаткову допомогу в справах, а не тільки ніжні почуття. Вони шукають надійних партнерів, які зможуть надати підтримку, як моральну, так і фінансову, але використовуючи свій інтелект здатні відшукати потрібну людину вже до 30 років.

Терези

Незважаючи на свою проникливість, Терези – шанувальники ранніх шлюбів. Адже вони оптимісти і завжди сподіваються на те, що зробили правильний вибір! На жаль, союзи, укладені Терезами в 18-20 років частіше виявляються невдалими і прирікають цих людей на гіркий досвід розлучення. За статистикою, для представників даного сузір’я більш вдалою стає друга, а то і третя спроба. Так що заводити серйозні відносини краще з 28 років.

Скорпіон

Ці товариші звичайно не рекордсмени з розлучень, але дуже близькі до цього! Адже Скорпіонами рухають емоції, вони часто закохуються і так само стрімко рвуть відносини, коли пpиcтрасть згасає. До того ж вони нерідко йдуть під вінець, ледь досягнувши 18 річного рубежу, так що про фортецю союзу не може бути мови. Найвдаліша пора для одруження настає у них в районі 30 річного віку.

Читайте також: Дружина мого брата хоче забраи собі квартиру, тому й заміж вийшла

Стрілець

Справа в тому, що Стрільці не люблять йти на поступки, підлаштовуватися під інших і займаються тим, що їх не цікавить. Не треба говорити, що з таким складним характером їм важко відшукати другу половинку! Тому ідеальний варіант для весілля – це 34-38 років. Звичайно є винятки, наприклад, ті при яких Стрілець знаходить любовного партнера, який повністю поділяє його захоплення і прагнення до пригод.

Козеріг

Серед Козерогів зустрічаються 2 рівнозначних види. Перші – підписуються на вдалий союз років до 25 і будують подальше життя, спираючись на сім’ю. Ніби закладаючи фундамент і поступово нарощуючи стіни. Другі – вирішують зайнятися кар’єрою і відкладають серйозні відносини на потім, з головою ідучи в роботу. Такі Козероги знаходять другу половинку років до 40, коли повністю впевнені в своїх силах і матеріальному забезпеченні.

Водолій

Ці любителі свободи можуть і зовсім відмовитися від сімейної ідилії аби зберегти незалежність! Водолії воліють цивільні шлюби, що, на їхню думку, рятує від рутини. Вони не дуже прагнуть заводити дітей і легко жepтвують навіть старими прихильностями. До того ж, більшість з них знаходить підходящу пару після 40, але і тоді тягнуть з укладенням законного союзу.

Риби

Справа в тому, що Риби зовсім не проти зіграти весілля, та скоріше! Ось тільки партнера, який зрозуміє і прийме Риб такими, якими вони є, знайти не дуже-то легко. Адже представники згаданого знаку нерідко схильні до дивних фантазій, нерозбірливі в зв’язках і відрізняються невпевненістю в собі. До того ж, Риби, що не знайшли свою долю до 28 років, рідко вирішуються на шлюб, так як сильно звикають до холостяцького життя без зобов’язань.

Овен

Ці норовливі істоти рано дозрівають для серйозних стосунків, тому прагнуть якомога швидше вступити в довгостроковий союз. Однак, такі ранні шлюби, не найкращий варіант для Овнів, так як частіше закінчуються через нетривалий час, а після приходить розчарування. Саме тому астрологи радять представникам даного сузір’я обзаводитися сім’єю не раніше, ніж в 25 років.