Потрібно пам’ятати, що діти можуть поводити себе, як дорослі та викладати інформацію в соціальних мережах. Тому дитину необхідно вчити, що знімати відео чи фото з пересування української військової техніки.
Про це дуже часто говорили всі українські телеканали та державні установи закликали цього не робити. Тому треба пояснювати їй доступною мовою, що робити цього не можна та чому. Адже так відбувається коригування вогню й наступний ракетний удар буде більш влучним.
Важливо пояснити, що дитина в жодному разі не повинна розповідати, де та у якому бомбосховищі, вона переховується під час серен та скільки там перебуває людей.
Деякі диверсанти користуються дитячою наївністю у власних цілях. Тому, щоб захистити дітей в інтернеті й не тільки, обережність ніколи не завадить. Дітей можуть додавати в різні чати та випитувати інформацію.
Читайте також: На прапорах країн не використовується фіолетовий колір
Розмовляти про ситуації, роз’яснювати незрозумілі речі для дитини потрібно. Ці правила стосуються не лише дітей, а й дорослих. Людям треба пояснювати, бо для нас це нова реальність, з якою цей час потрібно жити.
У ній ми випадково можемо нашкодити собі та нашим рідним, навіть одним фото чи відео. Джерело