Перейти до вмісту

Інколи відносини потребують перерви.

Перерва від усіх сварок, суперечок і спілкування може допомогти з’ясувати як саму ситуацію, так і своє ставлення до неї.  Коли ви робите перерву, ви піддаєте свої відносини серйозному випробуванню — у яких випадках варто спробувати взяти паузу, ми розповімо вам далі.

Якщо ви багато сваритеся

Якщо ви і ваш партнер не можете припинити сваритися з будь-якого приводу, і здається, що суперечка ніколи не закінчиться, можливо, варто зробити перерву. Тримайтеся подалі одне від одного якийсь час — це допоможе вам зрозуміти точку зору партнера без зайвих емоцій і вирішити, чи готові ви піти на поступки.

Однак перш ніж прийняти таке рішення, замисліться про те, наскільки правильними є ваші наміри. Переконайтеся, що це відбувається тому, що ви щиро стурбовані конфліктом і розбіжностями, і хочете прийти до розумного висновку, розділившись на деякий час. Якщо ви хочете зробити це лише для того, щоб здобути перемогу у суперечці, то ви обираєте невірну тактику.

Якщо ви сумніваєтеся у готовності піти далі

Багато у чому серйозні зобов’язання, такі як спільне проживання або одруження, можуть бути небажаними або лякаючими для одного або обох партнерів, і це абсолютно нормально. В такому вападку час наодинці з собою допоможе вам обом зрозуміти, наскільки важливий для вас ваш партнер .. Якщо ви не хочете переходити до наступного етапу відносин, перерва також допоможе очистити ваш розум і дасть вам сили розлучитися з партнером (якщо звичайно ви  цього хочете).

Якщо вам зрадили

У таких випадках вам, можливо, варто провести деякий час окремо, щоб зрозуміти, чи варто намагатися зберегти відносини. Дайте йому зрозуміти, що вам потрібно трохи часу для роздумів, і ви не хочете, щоб він зв’язувався з вами у цей період.

Читайте також: Ковбаса домашня і дуже смачна.

Перебуваючи далеко від партнера, спробуйте поглянути на подію з нейтральної точки зору і зрозуміти, чи зможете ви відновити довіру після цієї зради. Щоб зрозуміти це, поставте собі наступні питання:

Чи жалкує про це ваш партнер? Чи показує це? Чи розуміє, наскільки вам боляче?
Ваш партнер був з вами чесним або він говорить вам лише частину правди?
Чи готовий ваш партнер працювати, щоб повернути вашу довіру?
Чи дійсно варто зберігати ваші відносини?

Головне, пам’ятати, що пауза береться для того, щоб усе обміркувати і прийти до певного консенсусу, а не для того, щоб помститися, розлютити або викликати інші негативні емоції — подібна стратегія спочатку є помилковою.