Перейти до вмісту

Інші сторони знаків зодіаку

 

Овен
Овни нажаль не мають терпіння, робота в команді не про них. Їм краще виконувати самостійно роботу чи завдання, чим чекати поки хтось зрозуміє свої обов’язки. Але є плюси в цих знаках, вони дуже цілеспрямовані та завжди ідуть до своєї цілі. Овни навіть можуть причинити іншим людям неприємності заради своїх цілей. Вони рідко думають про навколишніх.

Телець
Люди цього знаку занадто самовпевнені й думають, що вони праві в усьому. Марно пробувати переконати його робити так, як ви хочете. Вони досить часто не визнають своїх помилок. Між друзями це часто приводить до сварок.

Близнюки
Дві людини в одній. Це – про Близнюків, та два різних характера. Досить часто погана частина характеру виходить на зовні, і тоді страждають усі. Якщо у Близнюків поганий настрій, вони зроблять так, щоб всім зіпсувати його теж.

Рак
На перший погляд добрі і милі люди, та насправді інша сторона медалі інколи лякає. Вони ніколи не забувають образи, навіть коли довго часу пройшло вони все завжди пам’ятають.

Лев
Леви люблять коли вся увага спрямована саме на них. Також вони егоїстичні та егоцентричні й коли інший хтось звертає на себе більшу увагу, їх це – дуже злить. Постійну похвалу в свій був вони готові слухати вічно!

Читайте також: Поради від бабусі, про щасливі стосунки

Діва
Діви це – є дуже педантичні люди, які не пробачають обіди просто. З цими людьми вам потрібно думати на 5 кроків вперед, або ж триматися від них далеко. Та, якщо у них настрій зіпсутий то про, це – обов’язково знатимуть усі.

Терези
Терези люблять наговорити неприємностей, а потім в душі жаліти про це. Проблема в тому, що вони не вміють визнавати свої помилки. Досить проблемний знак.

Скорпіон
Складність цих знаків полягає в тому, що вони не вміють слухати думки людей, які їх оточують. Для них існує єдине правило: Пануй, принижуй, домінуй. Їхні родичі та друзі звикли до скандалів. Ці знаки страшні маніпулятори, які можуть випитати все, що їм потрібно.

Стрілець
Стрільці завжди доводять, що вони талановиті, розумні, цікаві. Щоб підтвердити усім ці факти вони знайдуть докази, чого б їм цього не коштувало. Їхня прямота може ранити досить сильно. Інколи і до сліз.

Козеріг
Козероги ще ті консерватори, тому вони важко приймають щось нове у своєму житті. Також вони вважають, що праві у всьому і люблять висловлювати свою думку, на різні ситуації. Вони сильно зациклені на собі.

Водолій
Водолії це – досить непередбачувані люди, тому передбачити, що вони задумали та витворять просто нереально. Якщо щось іде не за планом, Водолії просто вибухнуть, а світ потоне у хаосі. Їхній настрій міняється зі швидкістю вітру і їх завжди тягне на пригоди.

Риби
Риби досить ранимі та образливі. Пам’ять у них хороша тож все погане вони пам’ятають. Скоріш за, все та людина вже і забула той інцидент, що був з Рибою, а ось сама Риба ні. Досить легко їх образити. Також вони дуже наївні і можуть стати жертвами різних махінацій.