Перейти до вмісту

Ірина Білик розповіла, чи планує повертатися до своєї оселі, де місяць жили окупанти

Як відомо, у будинку відомої української співачки Ірини Білик, розташованого в селі Березівка Київської області, місяць жили російські окупанти.

Загарбники робили в будинку артистки все, що хотіли: вони руйнували там усе, розважалися, з’їли всю їжу та вкрали все, що могли взяти із собою. З речей уцілів лише старовинний рояль, який дуже цінний для виконавиці.

Втім, артистка вирішила відремонтувати свій будинок, який постраждав через окупантів.

“Мені, можна сказати, пощастило – стіни стоять, але пробило дах і є 20 великих дірок. Зараз це ремонтується, вставляють скло. Звичайно, це все відремонтується і я повернуся, коли закінчиться небезпека у Києві та в Україні”, – розповіла Ірина Білик у програмі “Ранок з Україною”.

Продавати будинок Білик не буде. Виконавниці подобається це місце. Будинок Ірина відремонтує, прибере там, щоб нічого не нагадувало про загарбників, і знову житиме.

 

“Це місце, де я тримаю свої валізи, готуюся до гастролів. У мене там дуже хороші сусіди живуть. Все містечко намагається все прибрати зараз, відремонтуватися. Я думаю, ми будемо там далі жити”, – додала Білик.