Перейти до вмісту

Існує така точка зору, що незнайомці, які зустрічаються нам в небезпечні хвилини – це і є наші ангели.

Одна жінка їхала зимою по слизькій дорозі із п’ятнадцятирічним сином і чоловіком. У чоловіка був зламаний хребет, це потім з’ясувалося. Він виходив із машини і впав, а зараз стогнав від страшного болю в спині. Дружина везла його у лікарню, а машина з’їхала на узбіччя і застрягла в снігу. Була ніч. Допомогти нікому. Хлопчик почав штовхати машину, а жінка намагалася виїхати. Це не допомагало.

Читайте також З дитинства ми впевнені в тому, що любов треба заслужити

Чоловік уже кричав від болю, як раптом поруч зупинилася машина, з неї вийшов незнайомець у темній куртці і став допомагати хлопчикові виштовхувати автомобіль. Жінка, не виходячи із машини, з усіх сил намагалася вирулити на дорогу; вона бачила в дзеркало, що відбувається. І їй вдалося виїхати!

Син застрибнув у машину, вони поїхали і добралися до лікарні, де чоловікові надали допомогу. Потім мама запитала підлітка, чи подякував він рятівнику в темній куртці? Адже вона так була зайнята порятунком, що не змогла навіть сказати «дякую»… Син здивовано сказав, що він один виштовхував машину. Нікого більше не було. Він сам виштовхав! Але жінка ж виразно бачила ту людину. Абсолютно звичайний чоловік у темній куртці … Вона вважає, що це був її ангел-охоронець…