Перейти до вмісту

Історія моєї приятельки. Сподіваюся кому то вона стане повчальним розділом, і багато витягнуть з неї урок.

Знайшла хлопця своєї мрії, любов всі справи. Зустрічалися 4 роки, після вирішили жити разом, тобто, з його батьками. Одружилися.  Автоматично стала погана у всьому.
Моя свекруха скаржилася моєму чоловікові, а він потім виносив мені всі мізки. Звідси і всі наші сварки.

Ціни кусалися, але робити було нічого. І знаєте, все відразу якось заспокоїлося, ніхто не докучав нам своїми моралями і уїдливими підказками. Пригледіли ділянку під забудову нашого майбутнього будинку, але до покупки не вистачало. Довелося позичити у його батьків. (У мене тата немає, а мама, яка в селі, живе на одну пенсію і ростить ще двох моїх молодших братиків). І пішло будівництво.
План, фундамент. І ось якось увечері на столі знаходжу папір, де чорним по білому написано, що ця ділянка оформлена на мою свекруху!
Скандал був до небес, мені говорили, що так зроблено лише тільки тому, що батьки допомогли купити ділянку і все потім перепишуть на нас. Не повірила, вигнала його під три чорти.
Місяць жили окремо, кожен день співали пісні про те, що він все виправить, що це тільки для нас все робиться. Гаразд, зійшлися. Через кілька місяців дізнаюся, що чекаю дитину. Всі раді, дитина бажана, на крилах літала. Різко з’явилася свекруха, телефонувати стала, якісь образи будувати, що мовляв, не приїжджаємо в гості. При примирення з чоловіком ясно сказала, що спілкування з його батьками зводиться до мінімуму, начебто зрозумів мене.

Читайте також У його телефоні я знайшла переписку з кількома жінками. У нього була навіть не одна коханка!

Виписка – припхалися до нас додому з тортом, на внучку подивитися, ок, посиділи, чай попили і пішли. Але не тут-то було. Кожен день почалися дзвінки і диким бажання приїхати і подивитися на внучку! Аби не допустити продовження уїдливих моралей, пояснила і їм і чоловікові, що трохи пізніше, дайте нам самим пожити, ми покличемо в гості, побачите внучку, але ж ні…
Знову нацьковування чоловіка. Нагадала йому щодо будівництва і того, що всі обіцянки його не справдилися. Відбувається наступне, вони дзвонять моїй мамі, яка ні сном ні духом не в курсі і кажуть, що їм з нею треба поговорити «про дітей».
Вона без будь-якого підозри поїхала, і їй там видали, що якщо вона хоче, щоб вони переписали будинок на нас, то нехай заплатить половину вартості цього будинку. Природно, розгорівся скандал, в запалі якого вилетіло, що «виховала нікудишній дочку»:
– Ви виховали, погану дочку! – кричала свекруха на мою маму… Моя мама в шоці розповідає все це мені, на що мій чоловік каже, що цього не було. Тонни розмов, з яких вилилося, що я «таких грошей в руках не тримала і не знаю як їх заробляти», а то, що всю свою зарплату, він віддавав в будівництво, а жили на мою – це не вважається.

Кожен день – він мені за будівництво, а я слухати це не можу. Погрожувати почав, що в таємниці від мене буде возити дитину до «бабусі і дідуся». Бридко і боляче все це… У понеділок йду до суду. На розлучення. Пора розрубати цей вузол.
Не варто ніколи нікого слухати і не варто дозволяти іншим особистостям руйнувати ваше життя! І не варто жити так як нав’язує нам наше суспільство, жити по стереотипам придуманим коли то ким то, на жаль ці стереотипи багатьом з нас нав’язані, і це дуже сумно. Живіть так як вам хочеться, не треба слухати оточуючих. Не потрібно слухати поради батьків, можна просто прислухатися і зробити по своєму.
Багато батьків хочуть в нас бачити тих особистостей якими самі не стали, вони хочуть як краще не тільки для нас, але і для себе. Багато хто вибирає професії чоловіків для вас тих з якими колись хотіли самі прожити.
Слідуйте за своїм життям саме так як ви хочете, а не так що б кому то сподобалося. У вас одне життя і проживіть її так як хочете цього ви!