Перейти до вмісту

Історія про підтримку

Кілька років тому разом зі мною працював один хлопець, не зважаючи на його вік – злегка за п’ятдесят, він все ж саме хлопець.

Він, справжній дорослий чоловік, але з енергетикою молодого чоловіка, а за відчуттям і зовнішнім виглядом 30-річний хлопець.

У мене була загострена фаза “ЗСЖ” (здоровий спосіб життя) і ми почали після завершення роботи бігати по годині, десь раз або два на тиждень.

Виявилося, що Штефан, а саме так його звати, – Іronman (залізна людина). Це означає, що він проплив, пробіг, проїхав на велосипеді безліч кілометрів за дуже короткий час і отримав цей титул. На момент нашого зближення він готувався до “пробіжки”, довжиною в 160 кілометрів менше ніж за 24 години. Зараз, дорогий читачу або слухачу, Штефан уже зробив це і, напевно, тепер уже має титул “Titanman”. Навіть якщо такого титулу немає, то він його заслуговує.

Читайте також Кумедна історія про дорослого хлопчика

Якось ми розговорилися під час паузи, хто як провів вихідні. У Берліні проходив марафон і я запитав його, чи брав участь Штефан в ньому. Відповідь мене здивувала, Штефан сказав, що ні і посміхнувся, чим викликав у мене щире здивування. Я думав, що він бере участь у всіх марафонах, і це правда. Але потім я зрозумів про що була його посмішка …

Дружина Штефана також записалася на цей марафон, але з якихось причин не отримала стандартну підтримку: пляшечки води або ізотонічні, тонізуючі напої на певних етапах забігу, чекпоінти.

Без цієї підтримки бігти важче. Я не бігав марафон (42,195 кілометри!), Але мені так здається.

Як варіант можна бігти постійно з запасом води, а це буде відчутна прибавка до ваги, що не додає прудкості і легкості бігунові.Штефан вирішив цю проблему!

Але як…

Він біг паралельно з офіційною трасою, оскільки не бів учасником марафону і не мав права бігти по марафон-маршруту. При цьому у нього була з собою сумка, в якій були напої для його дружини.

Йому доводилося оббігати глядачів, іноді здійснювати великі обходи, так як найближчі вулиці були перекриті поліцейськими. А ці хлопці не пропускали чоловіка, що біжить так близько до марафону та ще й з сумкою вагою в декілька кілограмів.Плюс до всього він повинен був бути на чекпоінті як мінімум швидше від своєї дружини, щоб кожного разу встигнути пояснити організаторам, навіщо він тут, підбадьорити дружину, дати їй попити і бігти далі.

У підсумку вона пробігла весь марафон!

Це був її перший марафон.

Штефан пробіг в півтора рази більше.

Відчиняти двері машини, пропускати вперед, підсунути стільця та інші прояви турботи про жінку, звичайно, це добре і в моїх очах це важливо, але те, що зробив Штефан, стоїть на зовсім іншому рівні піклування про свою половинку.