Перейти до вмісту

Іван хотів одружитись заради грошей, та батько Олени викрив хлопця.

Дівчина жила в трикімнатній квартирі рідної тітки,мала машину Сестра тата поїхала на стажування за кордон і, зустрівши свою любов, залишилася там. Племінниці дозволила користуватися її благами.

Хлопця зустріла в нічному клубі. Він був доволі дорого вдітий Дівчина відразу зрозуміла: ось він – принц, який їй забезпечить безбідне життя.

Oлена, звичайно, на тлі нареченого виглядала не так блискуче, але її кредитні телефон і годинник, були, так само, модної моделі. До того ж, її образ доповнював цілком собі сучасний автомобіль.

Після місяця романтичних вечерь в ресторанах і прогулянок під місяцем, Іван зробив пропозицію коханій і переїхав до неї. Ще через місяць Олена прийняла пропозицію. Попрямували молоді до РАГСу писати заяву на вступ в шлюб.

Вони б зіграли весілля і продовжили дурити один одного, якби не з’явилася тітка на порозі. Увійшовши в квартиру, вона відразу повідомила молодий нареченій про рішення продати квартиру. Покупець був на прикметі, надала родичці термін в один місяць для пошуку іншого житла. І, так, машину вона, так само продавала, бо за кордоном планувала купити на ці гроші нерухомість.

Тут почалося… З приємного і вихованого юнака Іван перетворився в егоїстичного і самозакоханого чоловіка. Наречений з нареченою стали лаятися на день по кілька разів. Взаємні закиди, звинувачення…

Читайте також:  Ірині було важко справлятись з двійнею і вона пішла від нас

З’ясувалося, що всі гаджети-примочки, що хлопець носив на собі, куплені теж в кредит, а годинник – просто якісна репліка модного бренду. Утримувати він сім’ю не може, так як кредит забирає майже всю заробітну плату.

Весілля було відмінено: ні в однієї зі сторін не знайшлося ні грошей, ні бажання проводити торжество. А наречений сказав:

-Я думав, ти багата. Не думав, що такою бідною опинишся.

Зібрав речі і покинув житлоплощу.

Тітка квартиру і машину продавати не стала, не потрібні були їй гроші. Рідний брат, батько Олени, попросив її нареченого перевірити, аж надто слизьким йому здавався Іван.

Дівчина довго переживала, але честь дівочу не повернути. Через рік зустріла гарного хлопця, вийшла заміж і до цього часу живуть душа в душу.