Перейти до вмісту

Кабінет міністрів скоротив виплати українським військовим

Тепер надбавку 30 тисяч гривень виплачуватимуть тим, хто перебуває у зоні бойових дій або в оточенні, 100 тисяч гривень — тим, хто виконує бойове розпорядження.

Кабінет міністрів змінив умови для виплати українським військовим 30 тисяч грн під час війни.

Відповідні зміни до постанови №168 Кабмін вніс 1 липня.

Відповідно до ухвалених змін надбавка в розмірі 30 тисяч гривень тепер виплачуватиметься тільки захисникам та захисницям, які перебувають у зоні бойових дій або в оточенні, а 100 тисяч гривень — під час виконання бойового розпорядження.

Читайте також Домашні бульйонні кубики!

Постанова набрала чинності з дня оприлюднення, її почали застосовувати з 1 червня 2022 року.

Від початку російського вторгнення, 24 лютого, окрім основного щомісячного забезпечення, військовослужбовці та співробітники інших силових та безпекових відомств отримували ще й додаткові виплати. 30 тисяч гривень виплачували всім військовим (крім строкової служби), а до 100 тисяч гривень надбавки на місяць виплачували бійцям, які безпосередньо брали участь бойових зіткненнях на передовій.

Нагадаємо, чимало українських подружь після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, розлучилися. За даними соцопитування, близько 44% українців були вимушені розлучитися зі своєю сім’єю через війну. Одне з головних випробувань – відстань, кажуть фахівці.