Перейти до вмісту

Каблуки, підбори, шпильки: як навчитися носити їх без болю

Якщо ви плануєте купити туфлі на підборах, то перш за все варто визначити, яка висота підборів буде оптимальною саме для вас. Для цього виміряйте свою стопу і цю цифру поділіть на 7. Отриманий результат дорівнює найбільш “безпечній” для повсякденного носіння висоті підборів.

Коли обираєте взуття для якогось особливого випадку, під час якого не плануєте ходити цілий день, то тоді сядьте на стілець, витягніть ногу паралельно підлозі, розслабте стопу і виміряйте відстань від п’яти до подушечки стопи, у середньому вона повинна становити від 7 до 9 сантиметрів.

Перед тим, як виходити на вулицю на підборах походіть кілька вечорів вдома або на роботі у цьому ж взутті, щоб стопи звикли до навантаження.

Читайте також: Чому жовтіють кінчики у цибулі та, як з цим боротися

Якщо через носіння підборів у вас виникає біль у області під пальцями, зв’яжіть бинтом або пластиром середніх пальці ноги. Так вас набагато менше буде турбувати нерв, який у цих пальців один на двох.

Стилісти регулярно проробляють такий трюк: всередину туфель і босоніжок приклеюють спеціальні силіконові подушки, які дозволяють нозі не ковзати. Тоді взуття сидить на нозі, але не стискає її, не заважає циркуляції крові, що позбавляє від набряків і мозолів.