Перейти до вмісту

Карі очі володіють особливою магією. Власники карих очей мають незвичайні здібності, яких нема у всіх інших.

Чим же особливі карі очі? Всі кароокі люди об’єднані тим, що у них зустрічаються схожі риси характеру та здібності. Кароокі люди апальні є запальними та імпульсивними.

Ці люди не люблять ситуації, які вимагають певної терпеливості, адже вони хочуть все й одразу. При цьому це вірні друзі, які завжди підтримають . Вони швидко закохуються і створюють міцні союзи. Їм підходять сильні партнери, які здатні приборкати власний характер, але саме кароокі партнери будуть лідерами в стосунках. Попри нелегкий характер, вони достатньо поступливі, якщо знайти правильний підхід.

Володарів карих очей об’єднують розвинений інтелект, критичне мислення, здатність приймати швидкі рішення і в стресових ситуаціях не втрачати голови. При належній старанності і наполегливій роботі вони успішно будуть кар’єру та стають успішними.

Талісмани людей з карими очима : місячний камінь, рубін, обсидіан і перли. Ще одними талісманами цих людей є свічки. Адже свічки символізують вогонь, який нерідко горить у власних та вольових очах.