Перейти до вмісту

Катя розлучилася з Степаном. І тепер хоче добитися, щоб він платив дитині аліменти. А той знайшов собі іншу і постійно змінює місце роботи. Ось і не вір після цього в існування бумеранга.

Моя одна знайома, Катерина, вийшла заміж за чоловіка, який колись вже був одружений. В нього була вже дочка від першого шлюбу.

При наших з нею зустрічах вона частенько мені скаржилася на його колишню сім’ю. Розповідала, що колишня дружина її чоловіка – дуже погана жінка: живе собі в достатку, від аліментів не відмовляється і взагалі у неї давно вже інший чоловік є. Вона дуже часто показувала мені фотографії в соціальних мережах тієї жінки:

– Бачите як вона живе? По морях катається! Не потрібні їй наші копійки, на зло ж не відмовляється.

А я постійно говорила Каті, що вона й не має відмовлятися від тих грошей, адже її чоловік платить їй своїй дитині, а не колишній дружині. Та Катерина лише сердилася на мене за такі слова, тому я більше не переконувала її ні в чому. Її чоловік на той момент платив гроші вже років 3.

З колишньою дружиною Степан розлучилися цілком спокійно, підписали угоду, ненависті не було. А коли в Катерини самої з’явилася дитина, вона й зовсім стала незадоволеною нічим, постійно говорила своєму чоловікові:

– Немає чого їм платити гроші, їм всього і так вистачає, без нас, а наша дитина залишається обділеною!

Катерина так завзято переконувала в цьому Степана, що він зробив так, як вона йому говорила. Чоловік влаштувався неофіційно на роботу. Аліменти перестав перераховувати своїй донечці. Колишня дружина ніяк не відреагувала на це, суперечок не влаштовувала і не телефонувала навіть.

Читайте також: Все життя Вероніка хотіла власних дітей, але ніяк не могла зустріти того єдиного, з яким могла б прожити все життя.
Я намагалася пояснити Каті, що це не правильно, адже й то його дитина теж.

Але подруга була зовсім непохитна:

– Я зовсім не хочу, щоб до нас і дочка його приїжджала більше, буде все слухати і видивлятися, що тут у нас відбувається і матері своїй доповідати.

Після того відносини батька з дитиною зіпсувалися остаточно. Колишня дружина через деякий час зовсім перестала спілкуватися з Степаном, і доньку перестала пускати до батька, змінили всі номера телефонів і їх спілкування припинилося зовсім. Степан відреагував на це зовсім якось спокійно. А Катерина тріумфувала.

Я вже 5 років, як живу в іншому місці, давно з нею не бачилася і не говорила. А сьогодні випадково зустрілася з подругою, яка знає Катерину і та все мені розповіла. Виявляється, 3 роки тому Катя розлучилася з Степаном. І тепер хоче добитися, щоб він платив дитині аліменти. А той знайшов собі іншу і постійно змінює місце роботи. Ось і не вір після цього в існування бумеранга.