Перейти до вмісту

Кекс в горнятку за 5 хвилин.

Як то кажуть “гості на порозі” а побалувати їх і  себе солодким хочеться – на виручку прийде рецепт десерту в мікрохвильовці. Приготований у горнятку шоколадний кекс виходить неймовірно ніжним і повітряним. За бажанням в десерт можна додати банан, родзинки, горіхи, шматочок шоколаду або ванілін. Чашка для кексу повинна бути об’ємом не менше 270 мл.

Шоколадний кекс в кружці.

Складові:
Борошно – 4 ст. л.
Цукор – 2 ч. л.
Какао – 2 ст. л.
Яйце – 1 шт.
Розпушувач – 0.5 ч. л.
Соняшникова олія – 3 ст. л.
Начинка за бажанням.
З’єднати інгредієнти в одному посуді і ретельно перемішати вінчиком. Наповнити сумішшю чашку приблизно наполовину. Поставити в мікрохвильовку на 4 хвилини на максимальній потужності. Кекс повинен злегка піднятися над кружкою. Якщо кекс готується з начинкою, половину тіста вилити в кухоль, потім посередині покласти начинку і вилити решту тіста.

Ванільний кекс в мікрохвильовці без яєць і какао

Складові:
Борошно пшеничне – 8 ст. л.
Цукор – 5 ст. л.
Сіль – щіпка.
Розпушувач – 0,5 ч. л.
Ванільний цукор – 1 ч. л.
Молоко – 80 мл.
Кокосова стружка – 3 ч. л.
Цедра апельсина – 0,5 ст. л.
Масло вершкове – 5 г.
В молоко додати ванільний і звичайний цукор, сіль. Просіяти борошно і розпушувач, перемішати тісто вінчиком. Додати дрібно натерту цедру апельсина і кокосову стружку, перемішати до однорідності. Кухоль зсередини змастити вершковим маслом. Наповнити тістом на 2/3 і поставити в мікрохвильовку 2-3 хвилини на максимальній потужності.

Читайте також: Дощ не повинен бути перешкодою для стильного образу.

Низькокалорійний кекс в кружці
Банан – 1 середній.
Какао-порошок – 2 ч. л.
Розпушувач для тіста – 2 г.
Яйце – 1 шт.
Інгредієнти змішати в блендері до однорідності. Наповнити кружку тістом наполовину. 4 рази по одній хвилині нагрівати чашку в мікрохвильовці на максимальній потужності.