Перейти до вмісту

Кохання по запаху. Або як сильно запах партнера впливає на зближення у ліжку.

Яке ж велике значення має запах. Коли справа доходить до сильного потягу або збудження,то завжди потрібно звератити увагу на відчуття запаху. Бо запах — один з найважливіших внутрішніх елементів потягу партнерів один до одного. Ми дуже часто називаємо це хімією , і коли  нам подобаються запахи один одного, то і наші почуття реагують, відправляючи сигнал у наш мозок.

Звісно у нас є своя хімічна прихильність, заснована на перевагах. Саме це допомагає залучити тих, хто найбільш сумісний з нами, хоча б, чисто фізично. Інколи жінки самі збуджуються від свого ж запаху, завдяки успішніому дозріванні. До речі, є навіть бізнес на жіночу білизну з різними запахами, що дуже розвинено в Японії.

Існує наука, що вчить, як завдяки нюху можна зрозуміти, чи була у людини зовсім недавно близькість з партнером протилежної статі. І , звичайно ж, нюх відіграє величезну роль у бажанні і пробудження памяті тіла на зближння партнерів.

Читайте також: Скоро в молодят в сім’ї буде поповнення. Вони живуть щасливою і дружньою сім’єю, але відчуття провини перед Наталею Іванівною їх ніяк не покидає.

Дуже часто трапляються в пам’яті ,  як запахи колишніх або просто дорогих вам людей які на даний момент не поруч. Чи траплялося з вами таке, що ви відчули знайомий запах і на вас нахлинули спогади або навіть при особистій зустрічі, старі запахи змушували вас порушуватися, і ви опинилися в одному ліжку? Це все пов’язано з нашим мозком і тому запахи викликають яскраві спогади та емоції, а не, тому що ви вирішили просто зблизитись по старій пам’яті.

Феромони взагалі дуже дивна річ, яка працює на певних людей дуже сильно, а на інших не працює зовсім. Але говорячи про запахи, то завдяки вашим звичкам і перевагам, ну і можливо генам, у вас є запахи, які вам набагато приємніше, ніж інші.

Дослідники припустили, що багато запахів, на які реагують чоловіки і жінки, асоціювалися не обов’язково з самим процесом зближення у ліжку, але і з позитивними почуттями або розслабленням, тим самим стимулюючи посилення збудження. Це звичайно ж працює і навпаки, те, що ми відчуваємо під час зближення у ліжку, може вплинути на те, як ми будемо відчувати цей запах в майбутньому, і визначити який ефект від цього заходу ми буде відчувати.

Наше почуття нюху часто упускається з виду, коли мова заходить про зближення партнерів, але насправді це одна з найважливіших складових тих найближчих спогадів, які ми програмуємо собі в мозок.